8 дівчат принца Гаррі, яких обійшла Меган Маркл

Ну кому не хочеться стати герцогинею? Тільки виходить це не у будь-якої дівчини. Ось 8 розумниць і красунь, яким це не вдалося — і тільки потім на горизонті з’явилася Меган.

Напевно всі дівчата Гаррі плекали надію вийти заміж за принца. Проте вдалося це тільки одній дамі. Як так вийшло і чим вона краще суперниць?

1. Наталі Пинкхэм

Роман, який трапився у принца і британської телеведучої в 2003 році, складно назвати серйозним. Молоді люди навіть не підтвердили факт його існування. Однак громадськість помітила, що Наталі постійно фліртувала з Гаррі, а він ненароком торкався її, навіть коли вони перебували під прицілом телекамер.Зараз це справи давно минулих днів: у 2012 році Наталі вийшла заміж, та й Гаррі, як відомо, давно не вільний.

2. Челсі Деві

Челсі і Гаррі знали один одного зі шкільної лави, але зустрічатися почали лише в 2004 році, після зустрічі в Африці. Челсі — спадкоємиця багатомільйонного сафарі-бізнесу із Зімбабве, але далеко не особа блакитної крові. Кажуть, що Гаррі дуже сильно любив її, недарма стосунки тривали понад 7 років. Дивно, але їх розірвала наречена на виданні: вона просто не витримала тиску преси і не захотіла бути мішенню папараці протягом усього життя.

3. Каролайн Флек

Каролайн — телеведуча, яка стала для Гаррі розрадою після важкого розставання з Челсі. Разом з дівчиною вони багато веселилися, відвідували клуби і не думали про серйозні стосунки. Через деякий час Флек відчула, що є не дівчиною, а «другосортною коханкою Гаррі». В результаті він знову пішов до Челсі, і пара розлучилася.

4. Камілла Ромстренд

З норвезькою співачкою Каміллою Гаррі почав зустрічатися в 2010 році після чергової кризи у стосунках з коханою Челсі. Роман відразу обіцяв бути недовгим, в результаті так і вийшло. Після зустрічей, які тривали всього 2 місяці, Гаррі знову спробував повернути Челсі Деві.

5. Флоренс Браденелл-Брюс

Перед романом з моделлю Флоренс Гаррі ще раз спробував повернути Челсі і зробив зустрічний жест, запросивши її на весілля брата. Однак церемонія так налякала дівчину, що вона відкрито заявила, що життя в палаці не для неї. Після такого провалу Гаррі почав зустрічатися з моделлю нижньої білизни Флоренс, але роман закінчився разом з настанням осені. Розставання було обопільним.

6. Моллі Кінг

Співачкою і солістка дівочого гурту The Saturdays — ще одна дівчина, в яку Гаррі не зміг закохатися всерйоз. Вони почали зустрічатися в 2012 році і нерідко проводили час разом. Однак роман виявився короткочасним і тривав лише кілька місяців — справжні почуття у молодих людей так і не спалахнули.

7. Крессида Бонас

Модель і аристократка Крессида — та дівчина, яка по-справжньому заволоділа серцем принца після Челсі, недарма вони зустрічалися цілих 2 роки. Вона дійсно підходила на роль нареченої, принаймні з точки зору походження: її мати – представниця давнього роду Керзон-Хау, звідки походив і лорд Джордж Керзон, віце-король Індії і міністр закордонних справ Великобританії на початку ХХ століття. Але пара розлучилася за обопільною згодою. За чутками причина в тому, що Гаррі приділяв дівчині надто мало уваги.

8. Еллі Голдінг

І знову несерйозний роман, на цей раз з співачкою Еллі Голдінг. Вони були разом в 2016 році, протягом декількох місяців, але розлучилися. Що стало причиною, сказати складно: можливо — легкий характер зустрічей, а може бути сама Меган Маркл, яка з’явилася на горизонті.

9. Меган Маркл

Американська актриса з темним волоссям — вона зовсім не схожа на британську герцогиню, ні на одну з попередніх пасій Гаррі. Але у неї є три важливі переваги: вона готова служити миру, вона любить загальну увагу, вони з Гаррі люблять один одного. Мабуть, цього виявилося достатньо.

Як думаєте, яка з претенденток на серце принца була найдостойнішою?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *