бодіфлекс що це таке

Бодіфлекс для схуднення

Грір Чайлдерс з Америки винайшла новий спосіб боротьби із зайвою вагою – бодіфлекс. Багато хто цікавиться, наскільки ефективний бодіфлекс для схуднення, які відгуки і результати.

Дихальна гімнастика бодіфлекс

Бодіфлекс являє собою дихальну гімнастику, займаючись якою жінки можуть скинути зайву вагу. Однак Грір Чайлдерс не винаходила це чудодійний засіб, а тільки трохи його удосконалила. Насправді цій методиці вже більше декількох десятиліть, і за цей період вона змогла підтвердити свої унікальні властивості, тому для схуднення бодіфлекс обзавівся позитивними відгуками і результатами з фото “до” і “після”.

Спочатку дана методика до схуднення не мала ніякого відношення. Вона використовувалася виключно для того, щоб швидко і якісно відновити голосові зв’язки. Однак через деякий час фахівці відзначили, що ця методика впливає також і на вагу.

Тому з плином часу цю гімнастику стали рекомендувати людям, у яких є передумови до ожиріння, а також тим, у кого часто виникають проблеми із зайвою вагою.

Відгуки лікарів про методику бодіфлекс

Медики щодо даної методики сильно розходяться в думках. Деякі стверджують, що такий ефект цілком зрозумілий з точки зору медицини і має виключно позитивну сторону, інші ж відносяться до даного явища з великим скептицизмом.

Однак на практиці було доведено, що за допомогою даної методики відбувається гіпервентиляція легенів. Саме завдяки цій обставині жир поступово сходить з боків і стегон. Як стверджують лікарі, достатньо приділяти всього 20 хвилин в день, щоб вже через короткий проміжок часу відчути на собі результат.

бодіфлекс вправи для живота фото

бодіфлекс вправи для живота

Однак при цьому необхідно дотримуватися деяких правил:

  1. Вправи слід виконувати щодня і на порожній шлунок. Тобто займатися гімнастикою буде ефективно в тому випадку, якщо ви будете робити вправи через кілька годин після їжі.
  2. Перед тим, як займатися такою гімнастикою рекомендується додатково вивчити і освоїти техніку аеробного дихання.
  3. Дихання перші дні заняття гімнастикою слід затримувати на невеликий проміжок часу, а вже згодом поступово збільшувати інтервал.
  4. Необхідно, щоб ви були повністю здорові. Справа в тому, що всі вправи проводяться на видиху, а це створює досить великі навантаження на очі, судини і серце. Майте на увазі, що в момент видиху ви можете сприяти збільшенню тиску, однак після невеликого перепочинку ваш організм прийде в норму.
  5. Виключіть шкідливі звички в процесі використання гімнастики. Це значною мірою знизить ефективність застосування методики.
  6. Обов’язково проконсультуйтеся перед використанням гімнастики з фахівцем.

бодіфлекс для похудання

Відгуки жінок, що похудали за допомогою бодіфлекса

Людмила, 38 років. (Україна):

“Чесно сказати, Я не відразу вразила від цієї методики. Про неї говорили свого часу практично скрізь – по телевізору і в Інтернеті. Однак пізніше заради цікавості мені захотілося спробувати. Мені давно рекомендував цю методику лікар замість щоденної ранкової гімнастики. І знаєте що? Мені дуже допомогло! Раніше жир буквально звисав з моїх боків, а зараз я відчуваю себе дуже легко”.

бодіфлекс фото до і після

Марія, 30 років. Воронеж:

“Я користуюся цією методикою вже протягом трьох місяців. Я спочатку досить скептично ставилася до такого роду занять, але мені допомогло, і я швидко втягнулася. Методика просто супер, я щиро кожному рекомендую”.

Ніна, 28 років. Київ:

“Зайва вага мене мучила останні кілька років. Але постійно не вистачало часу на те, щоб зайнятися собою. А потім, коли мені це все вже остаточно набридло, я вирішила спробувати методику бодіфлекс. Кожен день робила вправи по 20 хвилин, але як таких змін я на собі не відчула. Чесно кажучи, я не особливо вірила в чудодійність такого роду занять. Хоча заради різноманітності все-таки спробувала. Мені до того ж не дуже-то віриться, що завдяки якимось там вдихам-видихам можна істотно змінити фігуру. Нещодавно помітила деякі позитивні зміни, буду продовжувати займатися”.

Анна, 35 років. Львів:

“З-за того, що моя робота більше сидяча, у мене почав накопичуватися жир. І це мене не дуже радувало. Я не прихильниця всяких там дієт, тому вирішила спробувати програму бодіфлекс. Вже протягом двох місяців я щоранку починаю з цієї дихальної гімнастики. Спочатку у мене пройшли больові відчуття в попереку. А пізніше у мене почав зменшуватися і вага. Штани, які сиділи на мені «в облипку», почали з мене спадати, і крім як з поясом я їх вже не ношу. Думаю продовжувати в тому ж дусі, так як дуже хочу скинути ще пару кілограм з боків. Ніякої шкоди від використання цих вправ я не помітила. Тому буду продовжувати і радити всім своїм знайомим!”

Бодіфлекс для схуднення дає хороші результати, про що свідчать відгуки і фото “до” і “після”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *