Число 20 у нумерології – сила духу, слабкість волі

Певні числа, згідно нумерології, приховують самий різний, іноді суперечливий зміст. «Двадцятка» тому явне підтвердження. Поява на світ у день з подібним порядковим номером може обіцяти великі перспективи, але і труднощів на життєвому шляху обіцяє чимало. Це одночасно і благословення, і прокляття.

Особистісні особливості людей з кодом 2+0

Всі «двійки» – романтики, які навколишньої дійсності намагаються розгледіти щось красиве. Вони мрійливі і недовірливі, не надто пристосовані до тієї грубої реальності, яка може чекати за порогом затишного гніздечка, звитого з фантазій. Додатковий «нулик» тільки посилює це якість, змушуючи людину вічно гнатися за ідеалом.

Взагалі-то число 20 в нумерології є досить щасливим, воно передрікає перемогу духовного над матеріальним. І це чудово, якщо людині пощастило жити і спілкуватися в колі однодумців. Відмінна дата народження для вчених, художників, музикантів чи акторів. З «двадцяток» виходять геніальні творці, але адміністративних талантів у них не спостерігається – боротися за «тепленьке містечко» вони абсолютно не вміють.

Подібні люди розумні, добродушні, часто інтуїтивні і абсолютно чарівні, якщо не чекати від них рішучих вчинків. «Двадцятку» легко образити або засмутити до сліз. У народжених в цей день завжди повно оригінальних ідей, але немає ніякого бажання займатися їх реалізацією. У сімейному житті вони шукають духовної близькості з партнером, часто забуваючи про фізичну сторону відносин. Це «вірні лицарі» і «прекрасні дами», альо дуже погані добувачі.

Говорять знаки – якщо «двадцятка» попадається на очі

Ваш погляд мимоволі вихоплює число 20 серед оточуючих реалій – і не в перший раз. Автобус з таким номером, табличка на житловому будинку, цифра на товарному чеку або черга, записана на долоні – всі ці знаки дають людині чіткий сигнал. У якийсь момент ви занадто занурилися в матеріальну сферу, загрузлі в побутовому болоті і зовсім забули про душу. Пора щось змінити, інакше частка відновить рівновагу своїми засобами.

Ще уважнішими треба бути, якщо в очі наполегливо кидається дубль. Нумерологія 20-20 трактує однозначно – бути скандалу. Швидше за все – з близькою людиною, членом сім’ї або хорошим другом. Такий годину, раптово що висвітилося на годиннику, попереджує про близьку конфлікті з незрозумілими перспективами. Необхідно взяти себе в руки і уважно стежити за кожним сказаним словом, щоб потім не пошкодувати про нестриманості.

Взагалі поєднання «двійок» і «нулів» – не найсприятливіший. Число 0220 радить не давати волі негативним емоціям, а 2002 – не приймати важливі рішення похапцем. Бажано «включити» інтуїцію, забувши на час про надмірну ділової активності. «Двадцятка» рекомендує подумати про вічне і прекрасне!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *