Число імені, як розрахувати

У кожного імені є індивідуальне число імені (вібруюче число імені), получающееся при перекладі букв, з яких складається ім’я, цифри з подальшим скороченням результату до елементарного числа.

Число імені — астрологічний еквівалент і нумерологічний визначник особистості, ключ до закономірностей, які укладені в глобальному ланцюзі послідовності подій.

Число імені — вираз розвиненої особистості людини і ключ до її прагнень або досягнень. Воно повинно або зливатися з числом дня народження, або пристосовуватися до нього.

Природні схильності або впливу важливі в розвитку особистості для того, щоб ім’я з досягненням слави чи визнання висловило її повну силу і справжній характер.

Якщо ім’я поєднується з характером людини, то для його життєвої долі це позитивний фактор, якщо не поєднується або суперечить – негативний. Багато з письменників, акторів та інші люди творчих професій беруть собі псевдонім, що збігається з числом дня народження.

Значення чисел в нумерології

У кожного є своя цифра, дана йому при народженні і саме ця цифра вносить вклад в розвиток характеру людини і впливає на події. Люди, які опанували мову цифр і нумерологією, здатні визначити своє майбутнє і читати минуле, вміти знаходити відповіді на важливі питання і обчислювати сумісність.

1 —символізує бажання досягти мети за всяку ціну, нерідко може бути символом агресії і впертості.

2 —характеризує рівновагу у Всесвіті, вміння взаємодіяти зі світом, м’якість і поступливість у відносинах.

3 — Це знак нестійкості, бажання що-небудь змінити в житті, нерідко може означати нездатність людини визначитися у власному виборі, сильну зв’язок з минулим, тяжкі спогади, але показує на сильну інтуїції і чуттєвість.

4 – Присутність в особистості 4 стихій, здатність прийняття правильного рішення, вміння бути гнучким, але не упускати необхідних моментів у житті.

5 – Символізує нестабільність, невпевненість, невиправданий ризик, але разом з тим це символ щастя і радості від простих речей.

6 – На відміну від П’ятірки це означає стабільність, силу духу, мужність, здатність приймати вірні рішення.

7 — містичне число, нерідко супроводжує магам і екстрасенсів, несе в собі прихований сенс, має сильну енергетику, може гармонізувати будь-яку ситуацію, позначає завершеність, стабільність, силу.

8 — вісімка володіє незвичайною силою, вона наповнена рівновагою, нерідко означає успіх в будь-яких справах, матеріальний достаток і устремління до зростання і самовдосконалення.

9 —Число слави і фінансової стабільності, не має будь-якого глибокого сенсу, не несе прихованої інформації.

Грунтуючись на значенні цих чисел можна зробити характеристику певної людини, виходячи з його особливого числа імені.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З И І Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц
Ш Щ Ь Ю я

Приклад розрахунку числа імені відповідно до наведеної вище таблиці:

Для імені Іван, результат буде таким:
3+3+1+9=16=1+6=7
Для імені Олена розрахунок буде виглядати так:
1+7+7+9+1=25=2+5=7

Число імені 1

Число імені «1» має особистість, повна енергії і бажання діяти. Найбільшу користь ці люди можуть надати при діях в миттєвій, безпосередній обстановці, в несподіваних ситуаціях, меншу – в штатній, запланованій ситуації. З цифрою «1» асоціюється впевненість у своїх силах і можливостях, поняття сміливості і цілеспрямованості, хоча натура людей з числом імені «1» скоріше наслідує, ніж творча. Представникам числа імені «1» треба намагатися уникати необачних рішень.

Людина з числом імені «1» володіє рідкісною цілеспрямованістю, йому властиво неухильне прагнення до досягнення конкретно поставлених цілей. Ці люди, віддані єдиній меті, що володіють сильними характерами. Вони творчі, вперті, честолюбні, агресивні і покладаються лише на себе, можуть швидко зосереджуватися і мають хорошу пам’ять.

Число імені «1» характеризує людину як керівника, ініціатора і винахідника, який прагнути до чогось нового і незвичайного. Часто людина-лідер не вміє підкорятися чужим вимогам і співпрацювати з іншими людьми, відмовляється прислухатися до чужих порад, нерідко у нього мало близьких друзів. Ці люди намагаються керувати всім, часом проявляючи авторитарність і тиранію.

Число імені 2

Число імені «2» символізує мінливість характеру, емоційний і внутрішнє занепокоєння, які здатні довести людину до повної невпевненості або навіть фаталізму. Власникам числа імені “2” не треба турбуватися по дрібницях, слід уникати суперечок і сварок. Найбільший успіх їм може принести спільна робота з друзями і колегами.

Люди Двійки володіють якостями, які традиційно вважаються жіночими. Як правило, це м’які, ніжні натури. Вони тактовні, миролюбні, володарі рівного характеру, прагнуть бути відомими і стають хорошими виконавцями, чесними, акуратними і скромними. Зазвичай, число імені “2” характеризує свого володаря як послідовника, а не лідера. Якщо ці люди бажають домогтися чого-небудь свого, то діють переконанням і дипломатією, а не напором, як правило вони скромні та сором’язливі, частенько змінюють свої погляди, коливаються і виявляють нерішучість. Негативна, руйнівна сторона Двійок полягає в жорстокості і брехливості.

Число імені 3

Число імені «3» символізує талант, різнобічність, веселість. Люди Трійки можуть бути успішними в науці, мистецтві, спорті. Якщо Трійка прислухається до корисних порад і надійде розумно при виборі професії, плануванні своєї кар’єри, то стане на шлях, що веде до успіху і слави.

Число імені “3” характеризує людей як енергійних, рухливих і азартних особистостей з багатою уявою. Така людина дотепний, чарівний, найчастіше досягає успіху в житті. Часто це досить обдаровані люди, особливо талантами в галузі мистецтва.

Горді і незалежні, Трійки часом можуть бути амбітними, властолюбними, аж до прояву диктаторських замашок. Вони все сприймають з легкістю, просто і, як правило, щасливі, складається таке враження, що їм все дістається без праці.

Недоліки числа імені «3» пов’язують з мінливістю цілей: Трійки розкидають свої зусилля у багатьох напрямках, крім цього, вони нездатні сприймати серйозно багато сторін життя. Частенько ці люди проявляють прагнення до популярності і потреба в схваленні оточуючих.

Число імені 4

Число імені “4” наказує успіх в науковій і технічній областях, в індустрії. «4» — є символом надійності і стабільності, сумлінності.

«4» – число солідних, практичних людей, які позбавлені творчих устремлінь і художніх здібностей, що, втім, не заважає їм бути успішними організаторами та адміністраторами.

Четвірки як особистості характеризуються спокоєм, стійкістю, старанністю і респектабельністю. Багатьом з них подобається важка рутинна робота. Хоча люди з числом імені «4» і дуже щасливі в житті, будь-який успіх дістається їм непросто. Традиційно “4” вважається числом злиднів, нещастя і поразки.

Недоліки четвірок виявляються в деяких властивих їм рисах характеру-похмурості, підозрілості, схильності пригнічувати оточуючих. Найчастіше спостерігається хворобливий прояв меланхолії або несподіваних сплесків люті і насильства. Здебільшого сучасні нумерологи намагаються замовчувати ці неприємні сторони, але в цілому характеристика числа імені «4» несприятлива.

Число імені 5

Число імені «5» сприяє розвитку духовної свободи і незалежного характеру свого власника. Нерідко число ” 5 ” може вказувати і на філософський склад мислення, часом-на щасливі випадки з непередбачуваними наслідками.

Число імені «5» має набір досить привабливих особистісних рис, його власники зазвичай характеризуються як безпосередні, розумні і нетерплячі люди.

П’ятірки-винахідливі, життєрадісні, багатогранні особистості, які важко піддаються аналізу і визначенню, з таких людей можуть вийти щасливі комерсанти і підприємці. Привабливі, палкі авантюристи, П’ятірки бувають зарозумілими і саркастичними, не терплять відповідальності і уникають її. Як правило ці люди не переносять буденності і обов’язків, часто неуважні до інших людей в нестримному прагненні до задоволення своїх бажань.

Негативна сторона П’ятірок проявляється в нервовості, безразборчивом устремлінні до всього загадкового і нез’ясовно. П’ятірки люблять подорожувати, купувати нові знайомства, змінювати обстановку. Люди числа імені «5» захоплюючись різними напрямками, ні в чому не можуть досягти досконалості, їх все приваблює, але вони ні на чому не зупиняються. П’ятірок приваблюють самі по собі азарт і ризик.

Крім перерахованого вище, «5» є числом сексу. Інтимне життя володарів числа імені «5» цікаве, але нестабільне.

Число імені 6

Число імені “6” властиво натурам, які мають успіх в комерційних підприємствах. Цим людям легше вдається завоювати довіру у оточуючих, залучити не тільки клієнтів, але і послідовників. Часто «6» як число імені сприяє успіху в політиці або на держ. службі. Шістки часто стають відомими в суспільстві своїми науковими чи філософськими поглядами, але з умовою, що їх слово збігається з справами, бо оточуючі (товариство) чекають від них реалізації сказаного.

“6” – число гармонії, домашнього затишку і мирного щастя. Шістки врівноважені, спокійні, надійні, як правило володіють особливо вираженими талантами в дружбі і в сімейному житті.

Число імені “6” властиве людям вірним, ідеалістичним і чесним. Від числа імені «5» це число відрізняється в першу чергу цілісністю і консервативністю, а від числа «3» – відсутністю зовнішньої ефектності, помітності.

Шестеркам супроводжує успіх в мистецтві, педагогіці. Будучи здатними і старанними, люди числа імені «6» рідко проявляють виражену тягу до справи і цілеспрямованість. Більше задоволення їм доставляє знаходження в тихому колі друзів і близьких.

Недолік числа імені «6» може проявлятися в манірності, самовдоволення, метушливості, впертості і хизуванні.

Число імені 7

Число імені ” 7 ” має здатність направляти талант свого власника в сферу науки, в світ мистецтва або філософії, в релігійну діяльність. Розуміючи інших людей, з них нерідко виходять лідери і вчителі найвищого класу, але для успіху комерційних або фінансових ініціатив число “7” не завжди сприятливо, як правило П’ятірки вдаються до допомоги з боку.

«7» – характерне число імені вченого, філософа, містика або окультиста. По душевному складу П’ятірки часто замкнуті, прагнуть до усунення від суєти світу, віддаючи перевагу самотності, можливості міркувати і медитувати. П’ятіркам притаманні потужний інтелект, багатогранні творчі здібності. Люди з числом імені «7» не переносять легковажності, часто байдужі до грошей і невибагливі до особистого комфорту.

Недоліки числа імені «7» виражаються в першу чергу в мрійливості, високої вразливості, часто переходить в «дивина» або загадковість. Часто ці люди можуть у викладі своїх думок, не люблять питань, суперечок і дискусій. Нерідко люди з числом імені «7» нещасні, песимістичні і розчаровані. Такий внутрішній стан може проявлятися в гордовитості і саркастичності.

Число імені 8

Число імені «8» сприяє діяльності в області значних, великих справ. «8» – число влади, багатства і мирського визнання, матеріального успіху або невдачі. Зазвичай, вісімки сприймаються як сильні, жорсткі, практичні люди. Серед таких людей багато щасливих бізнесменів і політиків, хоча практично ніколи їх життєвий шлях не буває простим.

Кар’єра люди з числом імені «8» є результатом напруженої боротьби і важкої роботи. Вісімки все роблять продумано і обережно, тому часто сприймаються як особистості неприємні, прагматичні, егоїстичні, часом як безпринципні. Вісімки здатні досягти вражаючих успіхів, але постійно стикаються з можливістю нищівної невдачі.

Серед недоліків “8”- економічна непрактичність (на противагу, наприклад, власникам числа імені «3»),

Буває, що люди з числом імені «8» гостро і болісно усвідомлюють власні недоліки, але їх похмурий і холодний вигляд не перешкоджає прояву ексцентричності, норову і бунтарства.

Число імені 9

Число імені «9» вимагає від свого володаря відданості високим цілям, таланту і покликанню, а також щедрою віддачі того, чим обдарувала його природа. Так як всі вони користуються авторитетом, можуть бути лідерами, то повинні керуватися при цьому справедливістю, не відступати від тих високих ідей, які проголошені ними. Імена з числом “9” не співвідносяться з навіженістю або неадекватною поведінкою.

«9» – число високого інтелектуального і духовного розвитку. Дев’ятки як правило сприймаються як містики і ідеалісти з широкими поглядами на життя. Будучи романтичними і водночас імпульсивними, люди числа імені ” 9 ” володіють численними прихильностями.

Дев’яткам притаманне прагнення допомагати іншим людям, усвідомлювати служіння гуманним цілям. Серед таких людей чимало відомих педагогів, науковців, художників. Будучи вразливими натурами, вони можуть часто закохуватися і розчаровуватися, болісно переживають потворність, злидні, старість і горе, власні і чужі, хоча в спорі можуть проявляти нетерпимість і безжалісність.

Зворотна, негативна сторона рішучості «9» полягає в безрозсудності – Дев’ятки з боку нерідко сприймаються як непрактичні безумці, які постійно виходять за межі «норми». В цілому нумерологічний образ «9» виглядає привабливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *