Нумерологія: скільки буде дітей

Питання про майбутніх дітей (кількість, стати, годину зачаття) хвилює навіть дівчат, поки не вступили в шлюб. Альо чі можна розгадати загадку? І головне – чи варто це робити? Втім, якщо вже зовсім несила», бажану відповідь здатна підказати нумерологія – скільки буде дітей і колі.

Варіанти відповідей – або як пишеться частка

Серед професіоналів розрахунок такого плану вважається одним із найскладніших. З одного боку, для кожної людини при народженні створюється власна матриця, в якій зазначено усі найважливіші моменти існування (число дітей, шлюбів, тривалість життя тощо). З іншого боку – свободу вибору ніхто не відміняв, людина змінює долю власними вчинками, а іноді – навіть думками.

Дуже наочно це демонструє інша наука – хіромантія. У малюка лінії на правій і лівій руці практично ідентичні, але з роками вони починають відрізнятися все сильніше. Одна долоня зберігає відомості про ті, що «на роду написано», а друга пророкує частку на даний момент, з усіма внесеними корективами.

Схожим чином «працює» нумерологія – кількість дітей визначено з самого початку, але складно з упевненістю заявити, що протягом життя програма буде реалізована на всі сто відсотків. Деякі фахівці наполягають, що перервана вагітність повинна враховуватися нарівні з успішно завершеною, інші переконані – до уваги приймаються тільки повноцінні і благополучні пологи.

Втім, у долі свій погляд на речі. Іноді жінка, якій передбачені троє малюків, регулярно робить аборти або отримує страшний діагноз «безпліддя». А потім виходить заміж за чоловіка з трьома дітьми, бере на виховання крихт з дитбудинку, або все життя піклується про своїх хрещеників. Вгадайте, скільки їх у неї буде?

Хочете знати, скільки дітей подарує вам доля? Тоді представляємо вам нумерологічний онлайн розрахунок.

Сам собі фахівець в нумерології

Існує нескладна методика, що дозволяє самостійно дізнатися про кількість майбутніх дітей. Не варто ставитися до неї дуже серйозно, все-таки справжня нумерологія – це не святочне ворожіння від нудьги. Але чому б і не спробувати виконати такі розрахунки?

Запишіть повну дату свого народження на листку і складіть всі цифри. Вийшло двозначне число, скажімо, 24? Додайте до нього кількість дітей у вашій власній родині (наприклад, 3 – якщо у батьків крім вас є ще один син, плюс у тата в іншій родині народився малюк). У підсумку маємо вже 27.

Тепер виконайте ще одну арифметичну дію: 2+7=9. Це код, що визначає величину потомства. Він обіцяє парочку дітлахів (правда, не обов’язково рідних). У сухому залишку замість «дев’ять ятки» вийшла «одиничка»? Готуйтеся до ролі багатодітної матері. «Двійка» або «сімка» – відмова від материнства або одні пологи, а «п’ятірка» натякає на можливу появу близнюків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *