Число 16 у нумерології – значення і перспективи

День появи на світ – найважливіша для кожної людини, воно помітно впливає на всі сфери його майбутньої діяльності. Іноді дві цифри, що стояти поруч у даті народження, підсилюють один одного, іноді – послаблюють. А від тих, хто прийшов у наш світ шістнадцятого, в душі і житті твориться справжній хаос!

Під заступництвом різних планет

«Одиниці» живуть під патронажем Сонця з його запалом, кипінням пристрастей, нестримної енергійністю і претензією на постійне лідерство. «Шістки» відчувають на собі сильний вплив Венери – містичної, загадковою, зайво мрійливої і романтичною, схильної до помисливості і самоїдство. Зрозуміло, що подібна подвійність призводить до найсильнішим конфліктів в душі людини, народженої 16-ого числа.

До того ж сума двох цифр не сприяє упокорення внутрішніх бур: 1+6=7, це символ Сатурна, що наділяє людину особливою мінливістю. Так що число 16 в нумерології вважається складним. Людина з такою датою народження справляє двояке враження – він здатний на сильні почуття, але весь час щось комусь доводити. Легко генерує ідеї – но кидає розпочате на півдорозі, щоб захопитися новим проектом.

Чоловіки і жінки з числом «шістнадцять» повинні більше уваги приділяти самоконтролю. Метання між двома крайнощами для них згубно. Це стосується і роботи, і сімейних відносин. Якщо вийде знайті цікаве заняття, яке захопить без залишку, або по-справжньому близької людини, «вічні мандрівники» перетворяться на дуже милих, чарівних і цілеспрямованих людей з прекрасними перспективами.

Торжество матеріального початку над тонким духовним

Про що бажано задуматися, якщо ці цифри нав’язувати язливо попадають на очі? Подвійність поєднання 1+6 досі дає про себе знати: для реалістів воно обіцяє удачу, а для ідеалістів і романтиків – неминуче фіаско. Так вже влаштовано число 16 – в нумерології значення дуета «одиниці» і «шістки» несуть в собі відразу обидва початки, конструктивна і деструктивна.

Поки один покровитель вабити духовними благами, інший обіцяє підтримку у матеріальних питаннях. Прийнято вважати, що Сонце завжди перемагає скромне Венеру, тому число «шістнадцять» обіцяє не боязку закоханість, а бурхливий роман. Воно віщує успіхи в бізнесі, кар’єр єрне зростання, вигідні покупки і яскраві пригоди, альо навряд чи виявиться щасливим знаменням для людей, які намагаються знайте собі у творчості або безкорисливому служінні іншим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *