Нумерологія – 15-15 як порада Всесвіту

Іноді буває так: ви глянули на годинник і відверто здивувалися – числа на циферблаті вишикувалися у незвичному порядку, який можна прийняти за якийсь знак долі. Альо випадковостей, на думку езотериків, не існує. І вам не здається – особливі композиції дійсно можуть натякати, що Всесвіт зійшов до задля або попередження.

Числовий ряд – привід задуматися

Деякі цифри просто «кричать» про небезпеку. Наприклад, та сама «чортова дюжина», яку так боятися багато. Загальновідомий факт: власники готелів в ряді західних країн відмовляються від квартир № 13, а в хмарочосах при нумерації поверхів часто «перескакують» з дванадцятого на чотирнадцятий, просто ігноруючи «нещасливий».

Над числом «п’ятдесят ятнадцять» темні хмари не клубочаться. Навпаки, воно цілком успішний – символ фінансового благополуччя, кар’єра кар’єрного зростання. Насторожитися варто лише в тому випадку, якщо на очі попався «дубль». Нумерологія 15-15 трактує, як рекомендацію не покладатися на власні судження – зараз смороду здатні підвести і обдурити. Краще скористатися порадою мудрих людей.

Подвійна «пятнашка» може майнути не тільки на годиннику. Співпалі номери будинку та квартири, ряд і місце, зазначені на квиток у театр або кіно, сума 1515 гривень, пробита на чеку – привід задуматися. Особливо, якщо в найближчому майбутньому вам належить приймати досить важливе рішення.

Символ бізнесменів, вождів і романтиків

З точки зору нумерології цікаво оцінювати характер і перспективи людини, аналізуючи його дату народження. Якщо розкласти п’ятому ятнадцять на цифрові складові, то вийде знакова сума 1+5=6. Чому це так важливо? «Одиниця» говорить про виражений лідерський початок, «п’ятірка» – про наявність фінансового чуття, а присвячена Венері «шістка» – символ любовних перемог.

Відповідно, люди з таким числом в метриці виявляться дуже різноплановими, різнобічними. Перед ними відкривається маса можливостей, якими «п’єр ятнашки» здатні грамотно скористатися. На роль безсрібників явно не тягти, гроші люблять, що вміють їх заробляти, але душевний комфорт цінують ще вище. В особистих стосунках – неистребимые романтики, хоча раю в курені віддадуть перевагу ніжне побачення в упорядкованій затишній квартирці.

Оскільки число 15 в нумерології вважається виключно благополучним, всі «п’єр ятнашки» здатні досягти висот на вибраному поприщі. Вони наполегливі, інтуїтивні, схильні до аналізу, володіють творчою жилкою. Відмінні начальники, надійні друзі і дружини, хоча до звичайної побутової рутини відчувають огиду. Їм подавай подвиги і звершення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *