Нумерологія і характеристика особистості

Сам людина робить своє життя або він змушений існувати за суворим сценарієм, який частка пише ще до нашого народження? Право на свободу вибору з рахунків скидати не варто, але якась матриця дійсно є – її суть можна зрозуміти, аналізуючи ім’я та повну дату народження. Такими підрахунками займається нумерологія – характеристика особистості з допомогою математичних величин була придумана ще великим Піфагором.

На білий світ – з готовою програмою»?

Власне «число долі» можна дізнатися, якщо скласти всі цифри дня народження. Наприклад, у метриці записано «12 січня 1991 року». Розклад виходить наступним: 1+2+1 (число січня, «нулик» опускається) + 1+9+9+1 = 24 = 2+4 = 6. Тобто, в кінці потрібно отримати натуральне число (від 1 до 9).

Дев’ять ять основних сценаріїв для всього населення планети – не так вже й багато. Зрозуміло, що це не сувора програма дії на всі випадки життя, а якийсь психотип, визначає мрії, прагнення, характер з основними плюсами і недоліками. Знаючи число долі», людина здатна успішно боротися з останніми. Вісь вона, свобода вибору!

Наприклад, «четвірка» – символ людей-революціонерів. Вони не визнають авторитетів, до всього намагаються дійти своїм розумом (навіть набивши купу шишок), їх важко переконати і практично неможливо силою змусити відмовитися від колішніх переконань. На практиці з них виходять полум’яні вожді і відверті хулігани, борці за право діло або деспоти.

Вчасно з’єднання ясувавши «число долі», можна підкоригувати її вплив, розвиваючи в собі терпимість, доброзичливість, вміння слухати інших. Допомогти в цьому також здатне ім’я – в ньому зашифрований ще один код, який взаємодіє з першим. Кожній букві (згідно з алфавітом) відповідає певна цифра – складіть їх, привівши до натурального значенням. В результаті вийшла «шістка»? Тоді більшість «битви» буде відбуватися на любовному фронті чи забезпечить творчий розвиток.

Ідеалісти або матеріалісти? Не все так просто!

Числа в межах дев’ять ятки можуть бути парними і непарними. Вважається, що перші дарують людині великий запас грубої життєвої енергії, а другі – змушують ховатися від проблем з допомогою ілюзій. Альо це дуже загальна характеристика, на практиці часто виходить навпаки.

«Одиниця», готова гори звернути в боротьбі за лідерство, не завжди адекватно оцінює оточуючих – іноді такі люди придумують свій світ, який не має нічого спільного з реальним. Зате високодуховні і боязкі «двійки» відмінно вміють слухати голос інтуїції, вони харизматичні і переконливі. Цілком підходять на роль духовних вождів, якщо проявляти хоч трохи активності!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *