Значення цифр у нумерології

Нумерологія – це наука про вплив цифр на наше життя. Своїм виникненням вона зобов’язана нашим далеким предкам. Ще жителі древнього світу помітили, що числа оточують людину протягом усього його життя. З тих пір нумерологія накопичила величезну кількість відомостей про їх вплив на долю.

Дізнаємося., що означають цифри в нумерології і як вони впливають на нас.

Як визначити число імені

Для того щоб дізнатися як число імені впливає на долю звернемося до нумерології. Що означають цифри і як вони пов’язані з Вашим ім’я ям, легко визначити за допомогою таблиці:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З И І Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц
Ш Щ Ь Ю я

Використовуючи таблицю, складіть цифри, згідно з літерами Вашого імені. Отримане значення скоротіть до однозначного.

Приклад. Допустимо Ваше ім’я Ірина. І+Р+И+Н+А відповідно з нашою таблицею 3+3+2+9+1=18. Тепер спрощуємо отриману двозначну цифру до однозначною. 1+8=9. Таким чином, Ваше число імені – 9.

Як визначити кількість даті народження

В нумерології поєднання цифр дати народження також дозволяє визначити Ваше число. Для цього необхідно скласти цифри дня, місяця та року народження. Наприклад, Ви народилися 28 листопада 1992 року. Тоді Вам необхідно скласти наступні цифри: 2+8+1+1+1+9+9+2.

Тепер порівняйте кількість даті народження та число імені. Якщо число даті народження більше, то це означає, що Ви схильні слідувати своїм основним прагненням. Інакше – Ві більшою мірою підпорядкований обставинами. Рівність чисел характеризує Вас як всебічно розвинену гармонійну особистість.

Для того щоб дізнатися, як Ваші число імені і число даті народження впливають на Вашу частку звернемося до їх тлумачення.

Магія цифр

Магія цифр в нумерології допоможе Вам краще зрозуміти себе, і визначити, у якій сфері Ви досягнете успіху.

1 – Ви цілеспрямована людина, який сповнений амбіцій. Ви досягнете багато чого, однак не перестарайтеся в своїх прагненнях, інакше ризикуєте втратити близьких людей.

2 – у Вашій душі одночасно панує рівновага і протиріччя, змішуються негативні і позитивні якості. Це може призвести до абсолютної невпевненості в собі. Намагайтеся не турбуватися через дрібниці і унікати конфліктів.

3 – Ви поєднуєте у собі талант, веселість і різнобічність і при відповідальному підході досягнете успіху в мистецтві, науці і спорті.

4 – Ві стабільний і надійний чоловік. Найбільшого успіху досягнете в технічній та науковій галузях. Така людина є відмінним другом і товаришем, користується повагою членів сім’ї і колег по роботі.

5 – для Вас найвищою цінністю є духовна свобода і незалежність. Вам не сидиться на місці, і Ви завжди прагнете до подорожей і пригод. Спрямуйте цю енергію в корисне русло і Ви обов’язково досягнете успіху!

6 – Ві оптимістичний і життєрадісний чоловік, який легко знаходить контакт з іншими людьми і відповідально підходите до виконання дорученої роботи. Завдяки працьовитості і чарівливості Ви можете стати хорошим бізнесменом або політиком.

7 – Ві старанна і поетична особистість зі схильністю до аналітичного мислення. Якщо Ви виховаєте в собі силу духа, то можете стати діячем мистецтва, філософії або релігії. В іншому випадку Ви можете зачахнути під тиском песимізму.

8 – Ві заповзятлива, неустрашимая і вкрай діяльна особистість. Якщо Ви направите цю енергію в правильне русло, то досягнете великого успіху в бізнесі і будь-якої підприємницької діяльності.

9 – Ві сильна особистість, яка здатна до великого розвитку своєї сили волі і духовних якостей. У Вас присутні лідерські якості, Ви маєте великий хист до мистецтва і взагалі будь-якої творчої діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *