Нумерологія професії за датою народження

Як часто багато з нас стикаються з незадоволеністю своєю професією. Робота нудна, одноманітна і зовсім не приносить радості. Виникає настирне бажання самореалізуватися і при цьому підвищити свій дохід. Але як це зробити?

Якщо Ви знаходитесь перед складним вибором або мрієте змінити нудну роботу, то не проходьте повз!

Визначаємо професію за датою народження

Визначити професію за датою народження – це відмінний спосіб знайті життєве покликання, яке принесе вам гроші, успіх і щастя. У цьому може допомогти простий метод.

Для того щоб зрозуміти, яке покликання вам призначено долею, складіть всі цифри з дати народження та приведіть її до простого однозначного числа.

Приклад. Допустимо, дата народження 28 листопада 1992 року. Уявімо це як 28.11.1992 і розкладемо на однозначні числа. 2+8+1+1+1+9+9+2 = 33. Далі спростимо його до однозначного числа. 3+3 = 6. Дані число є ключем до визначення професії. Тепер необхідно витлумачити це число.

Тлумачення числа

1 – Ві сповнені амбіцій і завжди досягаєте бажаного результату. Ви володієте вираженими лідерськими якостями і ведете за собою людей.

Рекомендовані області: бізнес, менеджмент, релігія.

2 – Ві розважливі, завжди намагаєтеся унікати конфліктів і чудово вмієте їх вирішувати дипломатичним шляхом.

Рекомендовані області: судочинство, дипломатія, педагогіка, медицина, мистецтво.

3 – Ви маєте гострий інтуїтивний розум і чудово вмієте пристосовуватися до всього, що обіцяє фінансову вигоду.

Рекомендовані області: продажі, бізнес, менеджмент, бухгалтерія.

4 – Ві врівноважена, тверда і працьовита натура. Як правило, Ви не ставите перед собою далекосяжні і глобальних цілей, а звикли задовольнятися малим, якщо це приносити Вам задоволення.

Рекомендовані області: дизайн, педагогіка, мистецтво, робочі спеціальності, ювелірне і теслярська справа.

5 – Ві сповнені ентузіазму і завжди прагнете до пригод. Ви схильні до подорожей і скрізь відчуваєте себе як вдома. У всьму Ви прагнете до незалежності і духовної свободи.

Рекомендовані області: реклама, подорожі, спорт, іноземні мови, шоу-бізнес, спорт.

6 – Ві чесна, відверта і надійна особистість. Поряд з бажанням домогтися авторитету і поваги серед оточуючих, Ви маєте прогресивні погляди і прагнете допомагати друзям і рідним.

Рекомендовані області: соціальна діяльність, менеджмент, релігія, мистецтво та культура, педагогіка, охорона здоров’я.

7 – Ві маєте схильність до аналітичного мислення, у Вас багата фантазія, жива уява і розвинена інтуїція. Крім цього, Ви відповідально підходите до виконання поставленого завдання і при цьому дуже старанні.

Рекомендовані області: обчислювальна техніка, аналітика, судочинство, педагогіка, законодавча сфера.

8 – Ві вкрай цілеспрямована особистість, яка знає, чого хоче. Ви маєте сильну волю і вкрай вимогливі як до себе, так і оточуючих. Головне для Вас – домогтися мети.

Рекомендовані області: менеджмент, політика, бізнес, релігія, фінанси.

9 – Ві талановита людина з великим потенціалом до духовного розвитку. При належних зусиллях Ви обов’язково досягнете успіху в сфері мистецтва і взагалі будь-якої творчої діяльності.

Рекомендовані області: мистецтво, дизайн, релігія.

Не пропустіть свій шанс!

Визначення професії за датою народження з допомогою нумерології – це ефективний спосіб знайті улюблену справу, збільшити свій дохід і просто стати щасливою людиною. Не пропустіть свій шанс домогтися успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *