Ангельська нумерологія по годинах

У кожного з нас є янгол-охоронець. Він захищає нас від небезпек і застерігає за допомогою тих або інших знаків.

Як часто, при погляді на годинник Ви помічали комбінація з однакових цифр? Таке відбувається часто, однак ми не звертаємо на це уваги, списуючи все на банальні збігу. Альо в нашому житті все не випадково і в ній немає місця збігами.

Нумерологія на годиннику дозволить вам встановити контакт з вашим ангелом-хранителем і зрозуміти, що саме він хоче сказати. Це застереже від можливих небезпек і дозволить не втратити свою вигоду.

Що робити, як поступати?

Вам здається, що всякий раз, коли Ви звертаєте увагу на годинник, вони показують годину, який є комбінацією одних і тих же цифр? Приміром, 2.22 або 22.22.

В залежності від комбінації чисел, нумерологія по годинах трактує їх наступним чином:

 • 111 – з великою увагою слідкуйте за своїми думками! Думайте тільки про ті, чого Ви хочете досягти.
 • Комбінація з одиниць сигналізує про те, що перед Вами відкриваються великі можливості. Вона говорити про те, що скоро у Вас з’явиться шанс втілити в реальність свої думки.
 • 222 – Вам необхідно і далі утримувати позитивні думки. Це сприяє тому, що початок змін на краще завершитися успішно.
 • 333 – комбінація свідчить про близькість Вашого ангела-хранителя і його постійної допомоги Вам. Ви повинні сміливіше реалізувати свої мрії та ідеї. В цей допоможемо Ваш покровитель.
 • 444 – Ві можете з особливою впевненістю реалізовувати свої ідеї! Ваш ангел поруч і він допоможе у всьму.
 • 555 – в цьому випадку ангельська нумерологія по годинах говорити про ті, що попереду Вас чекають великі зміни. Однак невідомо, чи будуть вони позитивні або негативні. Не переживайте, оскільки регулярні зміни – це ознака прогресу і руху вперед.
 • 666 – комбінація говорити про Вашу надмірну зацикленість на матеріальних благах. Вам необхідно знайті баланс між небом і землею. Частіше звертайтеся до небес – в результаті Ви станете чисті духовно і, як результат, придбаєте матеріальні цінності.
 • 777 – ангел-хранитель задоволений Вами і закликає до подальшого старанного праці. Він в свою чергу всіляко підтримає Ваші устремління.
 • 888 – незабаром у Вашому житті почнеться новий етап. Однак не варто цього боятися – швидше за все, Вас чекають зміни на краще після важких емоційних переживань або виснажливого фізичної праці.
 • 999 – у цьому випадку ангельська нумерологія на годиннику говорити про завершення однієї з найбільших фаз Вашого життя і переходу до чогось нового. Це можуть бути нові відносини, робота або початок сімейного життя.
 • 000 – певний цикл життя зробив повне коло. У даний момент Ви єдині з Вашим ангелом-охоронцем.

Будьте уважні і довіртеся долі

Будьте більш уважними до сигналів, які посилає ангел-охоронець! Пам ” ятайте, що тільки в гармонії з ним ви будете щасливі і зможете змінювати свою частку в позитивну сторону!

Також, якщо вам необхідно отримати пораду на що мучити вас в даний момент годині питання, на нашому сайті ви можете запитати поради у Архангела Михайла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *