До чого сниться Адреса уві сні, сонник бачити Адресу що означає?

Бажаєте розібратися з проблемами в різних життєвих ситуаціях, оцінити свій емоційний стан? Пропонуємо прочитати обрані тлумачення снів про адресу в сонниках відомих авторів. Можливо, в цих тлумаченнях сновидінь, є відповідь на ваше запитання.

До чого сниться Адреса уві сні

СОННИК ДОМОГОСПОДАРКИ

До чого сниться Адреса для жінки: Якщо вам снилося, що ви пишете адресу на поштовому конверті – ваша переписка налагодиться вдало. Дівчина, яка пише уві сні адресу на конверті, скоро отримає сприятливу звістку особистого характеру. Якщо ви намагаєтеся запам’ятати адрес або записати його на папері – вам належить зробити подорож або відправитися у службове відрядження для вкладання грошових питань.

Літній Сонник

Шукати в сні когось за адресою – до нездійсненної мрії.

Осінній

Якщо вам снилося, що ви шукаєте когось за адресою або питаєте адресу в довідковому бюро – цей сон до отримання нової квартири.

Весняний

Ппідписувати адресу – до зміни місця проживання. Шукати уві сні адресу – до погіршення справ на роботі. Диктувати комусь адресу – до невдалої зустрічі.

СОННИК АДАСКІНА

До чого сниться в сновидінні адреса: Вітальна адреса, що вручається на торжестві – брехня, погані звістки. Адреса, яку ви бачите або пишете на конверті – нездійснені надії. Адреса іншої людини-відносини з ним. Забути або втратити свою адресу – перестати розуміти сенс власного життя. стара адреса – минуле.

СОННИК А. ВАСИЛЬЄВА

Якщо сниться і що символізує Адресу: До обману, псування, фізичного і психічного стомлення від складної роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *