До чого сниться стигла червона полуниця: тлумачення сну за різними сонниками

Червону стиглу полуницю люблять всі, і дорослі і діти, ніхто не відмовиться поїсти цю ягоду наяву. До чого сниться полуниця — червона, велика, апетитна ягода? Як говорить сонник, полуниця — це хороший знак, що віщує дуже приємні і позитивні зміни, що обіцяє нові романтичні зустрічі. Тому постарайтеся згадати ваш сон якомога більш докладно, щоб найбільш точно зрозуміти, що ж вас чекає.

Тлумачення сну про полуницю в залежності від подробиць

Приснилася полуниця — що це означає? Точно відповісти на питання, до чого наснилася Полуниця, можна тільки розшифрувавши всі пов’язані з нею деталі. Докладне тлумачення можна дати, якщо звернути увагу на всі нюанси вашого сну. Постарайтеся згадати, якого кольору була полуниця уві сні, який ви бачили уві сні. Великі були ягоди або дрібні, зрілі чи ні. Від усіх цих деталей залежить і тлумачення вашого сну.

До речі, а ви впевнені, що бачили не суницю? Про те, до чого сниться суниця, читайте тут.

Звичайно, найчастіше у людей полуниця асоціюється з любов’ю, інтимним життям, романтикою … І так, це абсолютно вірно. Побачити уві сні полуницю — хороший знак, який віщує щастя, хороший секс, любовні романи і яскраві зміни в житті. Давайте ж розберемося зі значенням вашого сну з полуницею.

Розмір і колір побачених ягід

Як говорить сонник, полуниця велика сниться на щастя і удачі. Якщо вам пощастило побачити в сні велику полуницю, то можете не сумніватися, що на порозі у вас дуже сприятливі зміни. Якщо зараз ви відчуваєте якісь проблеми, які не дають вам спокою, то, швидше за все, в самий найближчий час вони почнуть від вас йти.

Обрадує тлумачення, до чого сниться полуниця велика, тих людей, хто поки що не знайшов свою другу половинку. Ви можете зустріти велику любов, створити сім’ю. Вам буде супроводжувати удача, ви будете отримувати подарунки звідти, звідки і не чекали. Замість сірих буднів раптом вигляне сонце, і ваше життя заграє яскравими фарбами.

До чого сниться червона полуниця? Якщо ви побачили сон, полуниця в якому була яскраво-червоною, завжди обіцяє любов і сексуальні насолоди. Але оскільки полуниця на відміну від традиційного символу любові і закоханих — троянди — ще й солодке, її прийнято наділяти більш потужним еротичним аспектом. Людині, якій сниться полуниця яскраво-червоного кольору, належить загострення почуттів, любовне ловлення. Самотнім такий сон обіцяє доленосну романтичну зустріч, взаємність і укладення щасливого шлюбу.

Побачити в сні дрібну, незрілу або заморожену ягоду — в житті сновидца не все гладко. Найімовірніше, відносини з партнером не приносять задоволення, у них відсутні взаємність, гармонія, цей сон може вказувати на зраду або розлучення. Є привід задуматися, чи потрібні вам такі відносини і чи варто їх продовжувати.

Якщо ж ягоди гнилі, то це недобрий знак. Такий сон може обіцяти небезпека розлучення або аборту.

Де ви бачили полуницю: на грядці, в козубі, в руках, на столі

До чого сниться полуниця на грядці? Це може означати, що скоро ви зустрінете свою другу половинку, що вас чекають відносини, повні романтики і пристрасті. Але як попереджає сонник, полуниця на грядці в процесі росту, у якої ще не дозріли ягоди, попереджає вас про можливий розлад з вашим партнером. Якщо вам приснилася полуниця на грядці, не завадить зайвий раз замислитися про те, що необхідно берегти свої відносини і один одного.

Якщо вам приснилася полуниця велика, зростаюча в саду, то вона передрікає вам багато перспектив, в тому числі можливість швидкого кар’єрного зростання, зміну роботи, нові знайомства з потрібними людьми. Але будьте обережні і пильні, знайте у всьому міру, не забувайте про близьких, не дозволяйте, щоб запаморочення від успіху зіграло з вами злий жарт і віддалило вас від чогось дійсно дуже важливого.

Побачити уві сні козуб з полуницею — це дуже хороший знак. Він віщує вам початок нового роману, сильне взаємне почуття, отримання дорогих подарунків. Також може означати народження дитини.

Якщо вам приснилося, що ви тримаєте полуницю в руках, то цей сон обіцяє Вам достаток, сімейне благополуччя, взаєморозуміння з членами сім’ї. Якщо у вас є діти, то відносини з ними будуть дуже щирими і сердечними.

Лежить на столі полуниця-знак швидкого сімейного торжества, зустрічі з друзями. Також цей сон може передвіщати отримання прибутку. Але зверніть увагу на сам стіл. Всі описані вище хороші ознаки відносяться до красивого, застеленого чистою скатертиною столу. Якщо стіл виглядає старим, неохайним, то такий сон, швидше за все, обіцяє неприємну звістку про когось із близьких, бідність.

Тарілка з полуницею також є сприятливим знаком. Вас чекають приємні зміни, швидше за все, вони будуть пов’язані зі зміною місця проживання, переїздом в нове житло. Також цей сон може означати швидку романтичну поїздку.

Вам слід зосередитися на важливих справах, якщо уві сні ви бачили полуничне поле — це може, значить, що у вас буде багато дрібних турбот.

Які були ваші дії уві сні?

Якщо вам приснилося, що ви їсте полуницю або суницю і вам це шалено подобається, значить, вас чекає приголомшлива інтимна ніч з вашим чоловіком. Якщо вам уві сні попалася смачна, солодка і соковита полуниця, то така буде і ніч з вашим коханим. Якщо ж у сні ви їли тьмяну і несмачну ягоду, то, швидше за все, ця ніч вам надовго запам’ятається.

Якщо уві сні ви їсте полуницю будинку, то ваші романтичні і сексуальні відносини з партнером будуть щасливі. Якщо ягоди ви їсте в гостях, то це знак швидкого успіху в справах (бізнесі або роботі). Їсти полуницю в магазині або на ринку – до достатку, матеріального достатку. Також такий сон може означати, що про вас пліткують.

Людина, яка збирає полуницю уві сні, щасливий і безтурботний. У його житті повний штиль і ніщо його не турбує. Головне, щоб ягідки, які він збирає, були красивими і стиглими. Якщо ж вони гнилі і незрілі, то такий сон буде віщувати відсутність взаємності в любові.

Сон, в якому ви купуєте полуницю, характеризує ваші відносини з людьми. Можливо, ви хочете втекти від відповідальності і тим самим частково перекласти її на плечі інших людей. Така ваша позиція може призвести до невдоволення і нерозуміння з боку оточуючих. Якщо уві сні Ви продаєте полуницю, вам суджені удача і благополуччя в майбутньому. Дуже ймовірно, що виповниться якесь ваше потаємне бажання.

Садити полуницю – іноді не таке вже монотонне і нудне заняття. Якщо ви займаєтеся цим уві сні, то чекайте, що дуже скоро ви познайомитеся з людиною, яка стане вашим судженим.

  1. Якщо ви пригощаєте когось полуницею, у вас на порозі зустріч з людиною, яка може стати для вас вірним другом і покровителем;
  2. Готувати уві сні варення з полуниці — вам належить спілкування з брехливими лицемірними людьми;
  3. Якщо вам приснилося, що ви готуєте компот з полуниці, то вам слід бути обережними, не довіряти людям у вашому оточенні. Деякі з них заради досягнення власних цілей готові йти напролом, іноді і по головах, навіть не помічаючи цього.
  4. Якщо ж ви готуєте кисіль з полуниці, то будьте готові до несподіваних подарунків долі, що обіцяє багатство і благополуччя.

Буває, що у вашому сні ви пили або робили полуничний компот, в цьому випадку будьте обережніше, можливо ви встали у кого-то на шляху, і він може злитися на вас, що обіцяє вам неприємності.

В яку пору року ви бачили цей сон?

Також тлумачення сну з полуницею залежить від пори року, коли ви його побачили:

  • Взимку — ваше життя схоже на День бабака, ви не помічаєте відмінності вчорашнього дня від сьогоднішнього, варто задуматися про Ваші пріоритети;
  • Навесні — вас чекає доленосна зустріч і яскравий роман, який може привести до серйозних стосунків і шлюбу;
  • Влітку— вас чекає радість і удача у всіх ваших починаннях;
  • Сон в період з вересня по грудень віщує хороший урожай і матеріальну забезпеченість.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, сучасному

Приснилася полуниця — до чого це? Ми з’ясували, що яскраво-червоні стиглі ягоди обіцяють вам удачу в любові і в житті загалом, а зелені і незрілі є провісниками розчарувань, втрат і сімейних конфліктів. Заради інтересу, давайте заглянемо в найактуальніші сонники сучасності і з’ясуємо, що думають про полуницю уві сні їх автори.

Сонник Міллера — вас чекають нові стосунки

Згідно сонником, створеним американським психологом Густавом Міллером, полуниця віщує вам в самому найближчому майбутньому любовну пригоду, яка принесе вам багато переживань.

Якщо уві сні ви їсте полуничне варення, то це пророкує вам пристрасні стосунки. Причому тут важливо, хто приготував це варення. Якщо ви самі, то, швидше за все, ініціатива нового романтичного знайомства буде виходити від вас. Якщо ж варення зварив хтось інший, то саме ця людина зробить все, щоб ви піддалися на його чари.

Якщо вам сниться гнила ягода, то такий сон обіцяє непрості відносини, результат яких може вас засмутити.

Сонник Ванги — ваше життя це насолода

Знаменита Болгарська ясновидиця теж не змогла обділити увагою всіма улюблену полуницю. В її сонник ця ягода символізує насолоду. Такий сон обіцяє побачила його людині нові перспективи, досягнення цілей. Їсти полуницю – до довгоочікуваної зустрічі зі своєю половинкою. Якщо уві сні вам сниться, що ви продаєте полуницю, то цей рік буде врожайним на цю ягоду.

Сонник Фрейда — ви дуже чуттєва натура

Ви, напевно, вже здогадалися, з якої позиції Зігмунд Фрейд трактуватиме сни, в яких сниться полуниця? Так, ви маєте рацію. За Фрейдом, людина, яка бачить уві сні полуницю, дуже сексуальний, чуттєвий. Інтимні стосунки становлять важливу частину його життя.

Якщо вам сниться недозріла, кисла полуниця, то ви, ймовірно, не відчуваєте пристрасті до своєї другої половинки, ваші стосунки залишають бажати кращого. Коли уві сні ви збираєте полуницю, то це не дуже сприятливий знак, що обіцяє вам почуття без взаємності.

Сучасний сонник — всі ваші бажання збудуться

У майбутньому перед вами відкриються блискучі перспективи, ви зможете реалізувати свої плани, життя повернеться до вас своєю світлою стороною. Їсти полуницю уві сні — до великої любові, гармонії, щастя. Якщо вам приснилося, що ви торгуєте цією ягодою, то вас чекає благополуччя, удача.

Сонник Нострадамуса — у вас рутинна робота

Сон, в якому ви доглядаєте за грядками з полуницею означає, що в реальному світі вас чекає нудне, одноманітне і гнітюче життя. Якщо уві сні ви займаєтеся грядками з полуницею, садите її, збираєте тощо, це може означати нецікаву роботу в реальності, якою можна було б уникнути. Якщо ж цією роботою уві сні займається хтось із ваших знайомих, значить, ця одноманітність чекає його.

Ще буває, що уві сні ви збираєте полуницю – це означає, що вас мучать дрібні спогад, які вам важко забути. А от якщо ви просто їсте ягоди прямо з землі, значить, незабаром вас чекають довгі обійми коханої людини.

Сонник Хассе — вас чекає щастя і благополуччя

Приснилася ягода несе щастя і благополуччя людині, якій цей сон приснився. Якщо це було ціле поле ягід, то вас чекають багато радісних подій. А якщо ви в сні продавали полуницю – ви незабаром знайдете хорошу роботу і у вас покращиться матеріальне становище. Сон, в якому ви їсте полуницю, обіцяє вам нове знайомство з важливою людиною.

Сонник Лонго — чекайте радісних звісток

Якщо ви збирали або садили полуницю, то чекайте радісних звісток від несподіваних особистостей. Якщо вам приснилося, що ви купуєте ягоди, то варто приготуватися до обурення з боку колег, швидше за все ви скиньте свою роботу на чужі плечі, і це їм не дуже сподобається.

Інтимний сонник – ваше життя сповнене любові і пристрасті

Якщо ж у сні ви їли полуничне варення, то варто бути готовим, що скоро у вас буде дуже яскравий любовний зв’язок, яка не пройде безслідно у вашому житті. Поява закоханого шанувальника наяву можна чекати, якщо уві сні ви годували або готували комусь блюдо з полуницею. Якщо уві сні вам здається, що полуниця ще не доспіла, то швидше за все, підсвідомо у вас сексуальна незадоволеність, вам варто поговорити на цю тему з вашим партнером.

Висновок

Тепер ви знаєте, до чого сниться стигла полуниця – здебільшого, це хороший знак. Такі сни віщують сприятливі події у Вашому житті, нову любов, романтичні захоплення, виконання бажань. Вірити чи не вірити – звичайно, ваша особиста справа, але, погодьтеся, в хороше повірити легше. Тому вірте, мрійте, і нехай всі хороші сни збуваються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *