Грошові прикмети на Великдень 2020 року

Настання Великодня чекають з нетерпінням і трепетом в Україні. Для нього характерна велика кількість ритуалів і обрядів. Всі вони допомагають знайти здоров’я, залучити любов і гроші. Розберемося, які є прикмети, щоб на Великдень гроші водилися.

Ритуали на гроші

Для залучення грошей в будинок використовуються великодні яйця. Напередодні Пасхи ввечері їх потрібно покласти в один з домашніх куточків. Бажано для цих цілей мати велику купюру.

Нагору кладуть крашенку і примовляють: «Настає Велике свято, а моє багатство тільки збільшується. Скільки в цей день людей прийде до церкви, настільки я розбагатію».

Після кожного члена родини на столі залишається по шматочку пасхального яйця. Всі обов’язково повинні його з’їсти. Гроші можна витрачати до тих пір, поки не закінчиться святкування. Після бажано накупити смаколиків та іграшок для дітей, а суму, що залишилася витратити на щось істотне.

Грошові обряди

Більше століття тому було прийнято класти монети на фарбовані яйця. Так господарі залучали багатство. Також вірили в те, що до настання Великодня обов’язково потрібно було займатися благодійними справами. Тоді в сім’ї цілий рік буде багатство.

У Чистий четвер всі накопичення, що є в будинку, перераховуються три рази. Перший раз — як тільки зійшло сонце, другий раз доводиться на полудень. І завершальний етап такого ритуалу — це вечірній час, як тільки світило зайшло за обрій.

Такий обряд можна виконувати при інших членах сім’ї, так можна запросто злякати удачу, тому необхідно заздалегідь знайти затишне місце.

Гроші в борг на Світлому тижні

Як кажуть прикмети, позичати гроші в період з Чистого четверга і до самої Пасхи суворо заборонено. Наші предки були переконані, що якщо ретельно прибирати вдома, то можна було знайти те, що було втрачено протягом року.

 1. Якщо накопичилися борги, які хотілося б якомога швидше віддати, краще для цих цілей вибирати Страсну п’ятницю.
 2. Якщо взяти такий період гроші в борг, можна взагалі ніколи не розбагатіти.
 3. Не рекомендується ризикувати своїм майбутнім матеріальним благополуччям, краще подумати, де в ці дні можна заощадити, щоб потім в 2020 році водилися гроші.
 4. Для фінансової удачі на Великдень також рекомендується як слід вимивати вікна та двері. Прибирання проводиться в четвер, а в воду попередньо кладуть монети.
 5. Необхідно також засуджувати, щоб багатства постійно водилися в сім’ї і не закінчувалися.

Після того як прибирання завершена, вода виливається під молоду поросль. Залишок варто закрити в банку і поставити в кут так, щоб нікому не впадало в очі. Завдяки такому обрядом можна привернути матеріальне благополуччя в будинок і зробити так, щоб гроші завжди в 2020 році водилися.

Великодні прикмети

Існують прикмети, які допоможуть досягти щастя і багатства. Наприклад, готується стіл з великою кількістю страв, порції обов’язково повинні бути великими. Все це привертає процвітання і примножує багатства в будинку.

Варто звернути увагу на такі моменти, які здатні повернути життя в позитивному ключі відразу після Великодня:

 1. На святковому столі обов’язково повинна бути тільки найдорожча і сама красива скатертина. Краще буде, якщо господиня вибере білий колір.
 2. Після того як святковий обід або вечерю закінчений, посуд обов’язково прибирається, а всі брудні тарілки миються. Якщо залишилися крихти, то вони зтрушуються на вулицю (особливо коли це зробити у слід гостям, це буде означати, що вони повернуться, та не з порожніми руками, а з грошима).
 3. Коли прибирають стіл, намагаються рухатися за годинниковою стрілкою. Так в будинок приходить успіх в грошовому плані, а життєвому шляху супроводжує процвітання.

Добрим знаком також стануть смачні і пишні паски. Це символ заможного року. Намагаються піч так, щоб на куличах не було тріщин і горбків — це поганий сигнал.

Підводячи підсумки

 1. Краще дотримуватися прикмети на Великдень і проводити обряди, щоб бути впевненим у фінансовому благополуччі в 2020 році.
 2. Всі дії потрібно проводити серйозно, інакше можна накликати на себе біду і залучити сім’ю нещастя.
 3. Найпопулярніші ритуали пов’язані з великодніми яйцями і святковим столом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *