Магнітні бурі у липні 2019

Магнітні бурі у липні 2019 року

Метеочутливих людей в період магнітних бур в липні 2019 року і несприятливих днів чекає істотне погіршення здоров’я. Статистика ВООЗ фіксує зростання кількості людей, які страждають від метеозалежності. Від магнітних бур страждає більше 60% людей.

Прогноз магнітних бур на липень 2019

Точний розклад магнітних бур у липні 2019 і несприятливих днів буде відомо тільки на початку липня, після того, як будуть зафіксована сонячна активність цього періоду і проведені розрахунки активності викинутого з поверхні Сонця активних частинок, що утворюють сонячний вітер.

Розрахунки проводяться в момент їх входження в атмосферу Землі. Поки складено на основі статистики минулих спостережень попередній розклад несприятливих днів для метеочутливих людей. Воно дозволить не пропустити небезпечний період.

Напередодні цих днів слід уважно слухати влітку прогноз погоди, в якому зазвичай кажуть, в який час буде максимальна геомагнітна активність Землі.

З допомогою таблиці несприятливих днів, складеної на основі попередніх розрахунків для метеочутливих людей, що вже зараз можна приблизно цінувати ступінь інтенсивності їх у різні дні липня і знати час настання несприятливих дат.

Дата Опис
7 Перше обурення магнітного поля буде середньої інтенсивності.
15 Активність магнітної бурі буде високою.
29 Середня інтенсивність.

За попереднім прогнозом видно, що магнітні бурі в майбутньому липні 2019 року рівномірно розподілені протягом усього місяця. Традиційно пік збурень падає на середину. Інтенсивність магнітних бур буде середньою, але, незважаючи на це, слід убезпечити себе в ці дні.

У зоні підвищеного ризику знаходяться гіпертоніки і люди, які страждають серцево-судинними захворюваннями.

коли будуть магнітні бурі в липні 2019

У несприятливі дні в липні 2019 року всім метеочутливим людям рекомендується відмовитися від:

 • алкоголь;
 • міцної кави і чаю;
 • фізичних навантажень;
 • відповідальних зустрічей і справ.

Напередодні кожного дня зазначеного в попередньому прогнозі, завжди потрібно слухати новини синоптиків. Крім температури повітря і погоди, в них повідомляється точна інформація про магнітну бурю, якщо така буде проходити.

На початку і в кінці магнітні збурення практично завжди мають невелику або середню інтенсивність. Особливо небезпечні піки такого періоду. В середині магнітної бурі обурення максимальне. В такі дні метеозалежним людям потрібно бути гранично обережними. Завжди в період магнітних збурень потрібно мати під рукою ліки, що знімають судинні спазми і знижують тиск.

Як магнітні бурі впливають на здоров’я людей

Обурення магнітного поля Землі безпосередньо залежить від сонячної активності. На розпеченій поверхні світила з певною періодичністю відбуваються вибухи, в ході яких в космос викидається потік іонів. Вони створюють в Сонячній системі, так званий сонячний вітер.

З моменту вибуху на поверхні Сонця до початку магнітних бур на Землі проходить певний проміжок часу. Зарядженим часткам потрібен час для того, щоб досягти земної атмосфери.

Вчені ділять магнітні бурі за ступенем інтенсивності на:

 • слабкі;
 • середні;
 • сильні.

На слабкі обурення магнітної кори реагують люди з підвищеною метеочутливістю. Вони не небезпечні для здоров’я людини. Більшість людей їх просто не помічає.

Небезпеку становлять бурі середньої і сильної інтенсивності, що викликають:

 • головний біль;
 • артеріальні збої;
 • порушення сну;
 • погіршення настрою.

Найчастіше люди скаржаться на головні болі мігреневого характеру, які не знімаються ніякими таблетками. Вони зазвичай проходять самі з завершенням магнітних бур.

Особливо небезпечно в ці дні зміна артеріального тиску. Воно відбувається через те, що зміна геомагнітного фону впливає на людський організм, змінюючи в’язкість крові. В результаті загущення крові скорочується швидкість кровотоку, порушується робота головного мозку і серцевого м’яза. В результаті відбувається збільшення артеріального тиску в несприятливі дні.

Щоб уникнути цього в липні 2019 року і знизити ризики для метеочутливих людей, потрібно у цей період уникати підвищеного фізичного навантаження. Людям з системними захворюваннями серця і гіпертонікам рекомендується тримати під рукою ліки.

Крім вищеописаних симптомів вплив магнітних бур може відчуватися у формі:

 • запаморочення;
 • невмотивованої агресії;
 • гормональних стрибків;
 • депресія;
 • підвищеної стомлюваності.

Не варто нехтувати розкладом магнітних бур у літній період людям з хворим серцем, так як медична статистика, саме в ці дні фіксує зростання кількості інфарктів.

Особливості магнітних бур у липні 2019 року

Цього місяця магнітні бурі фіксуватимуться всього три рази. Дні рівномірно розподілені протягом місяця. З трьох дат, на які припадає обурення магнітного поля Землі, викликане сонячною активністю, найнебезпечнішим для здоров’я буде те, що припадає на середину місяця. Усього вчені називають 4 небезпечні дні в липні: 7, 14-15, 28 і 29.

В таблиці вказані пікові дні магнітних бур. Слід знати, що вони можуть тривати від одного дня до декількох діб.

магнітні бурі в липні 2019

У літню пору вони супроводжуються високою температурою повітря, що істотно збільшує їх агресивний вплив на людину.

Як захистити себе від впливу магнітних бур

Знаючи, в які дні будуть проходити магнітні бурі, можна купірувати їх вплив на організм і уникнути тяжких наслідків. Важливо розуміти, що основної шкоди організму приносить зміна в’язкості крові. Через це і у здорових людей може підскочити тиск і з’явитися головний біль.

Загущення крові у людей з системними захворюваннями викликає небезпечні загострення і збої в роботі серця. Керуючись графіком магнітних бур у липні, потрібно в день їх активності виключити зі свого розкладу підвищені навантаження на організм, а також все, що збільшує в’язкість крові.

Найкраще провести цей час в спокої, уникаючи фізичної напруги. Для поліпшення самопочуття в такі дні рекомендується дотримуватися меню, що складається з легкої їжі. Слід відмовитися від:

 • копченості;
 • смажених страв;
 • кофеїн.

Рекомендується більше пити води в цей період. Слід відмовитися не тільки від фізичної, але і від інтелектуальної активності в такі періоди. Не потрібно створювати стресових ситуацій в період магнітних бур, так як це погіршить загальне самопочуття. Стрес також викликає судинний спазм і сприяє підвищенню в’язкості крові.

Здорові люди можуть тримати під рукою таблетки з аспірином, який розріджує кров. Їх також можуть приймати в такі дні громадяни з серцево-судинними захворюваннями. При наявності виразки шлунка або захворювань шлунково-кишкового тракту слід від аспірину відмовитися.

Людям з нестійкою психікою потрібно приймати в такий період заспокійливі препарати. В цілому, краще в ці дні відпочити спокійно на природі.

Якщо людина не знає точно, чи відноситься він до метеозалежним громадянам чи ні, слід протягом місяця проводити спостереження за своїм здоров’ям, вимірюючи тиск. Результати потрібно заносити в таблицю, розписану по днях. В кінці місяця порівняти зібрані показання з графіком магнітних бур. Якщо тиск збільшувався в період критичних днів, значить присутній метеозалежність. Таким людям обов’язково потрібно відстежувати магнітні бурі в липні 2019 року і несприятливі дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *