коли будуть магнітні бурі в серпні 2019

Магнітні бурі у серпні 2019 року

У серпні 2019 очікуються досить інтенсивні і тривалі магнітні бурі, що небезпечно для метеочутливих людей. Важливо керуватися таблицею, в якій відзначені несприятливі дні магнітних бур в серпні, щоб заздалегідь підготувати організм.

Вченими і медиками відзначено, що несприятливі дні помітно знижують працездатність і погіршують самопочуття. Запобіжні заходи дозволять уникнути можливих неприємних наслідків, які здатні піти за болями в голові, зниженням або підвищенням артеріального тиску.

Знаючи, в які дні магнітні бурі будуть атакувати людей, можна спробувати нівелювати їх негативний вплив.

Попередній, але стабільно точний прогноз

Вчені всіх країн ведуть багаторічні спостереження за активністю двох небесних тіл, що мають сильний вплив на все, що розташоване на третій планеті Сонячної системи – від її поверхні і водного простору, до живих істот, які на ній проживають. Неможливо передбачити, коли зірка проявить активність.

Але можна стежити за її діяльністю з допомогою високоточних приладів, і знати, коли слід очікувати магнітні бурі.

Давно відомо, що для метеочутливих людей збільшення потоку магнітних частинок з Сонця означає хвилювання відповідного поля в земній атмосфері і погіршення самопочуття. Ця тенденція проявляється з віком, коли настає ослаблення імунітету, починаються дегенеративні зміни в організмі.

магнітні бурі в серпні 2019

Чим старше стає людина, тим виразніше знижується здатність адаптації відкритої системи людського тіла до несприятливих зовнішніх впливів.

Але іноді людина починає відчувати несприятливі дні під впливом країн, системних і хронічних захворювань. І це означає, що він має потребу відстежувати магнітні бурі, і це не обов’язково повинно бути тільки в серпні 2019 року, коли очікується особливо сильна активність, а й в будь-якому іншому місяці.

До чого готуватися і коли очікувати

Таблиця активності магнітного поля і очікувані несприятливі дати

Майбутня активність Календарна дата Необхідні заходи протидії
Слабка потужність 2 і 3 серпня Рясне пиття, контроль за самопочуттям, уникнення конфліктів і управління особистим транспортом
Слабка потужність, але аномальна тривалість 16, 17, 18, 19, 20 серпня Поменше перебувати під прямими променями, по можливості приймати необхідні ліки і заспокійливі засоби, уникати фізичних перевантажень
Середня по інтенсивності 10 серпня Уникати значних фізичних перевантажень, рясне вживання рідини і мінімальне – їжі, контроль за самопочуттям, відмова від точних процесів (збір механізмів, проведення обчислень, ремонт автомобілів тощо), відвідування місць з великим скупченням людей
Середня по інтенсивності 13 і 14 серпня Уникати значних фізичних перевантажень, рясне вживання рідини і мінімальне – їжі, контроль за самопочуттям, відмова від точних процесів, відвідування місць з великим скупченням людей
Середня по інтенсивності 29 серпня Контроль за самопочуттям, відмова від точних процесів, відвідування місць зі значним скупченням людей

Несприятливі дні нерівномірно розподіляються в різні місяці календарного року, але незмінно становлять небезпеку для людей, які відчувають негативний вплив подібних перепадів в магнітному полі Землі. Магнітні бурі в серпні очікуються відразу трьох типів.

Слабкі

Викликають у людей сонливість або агресивність, апатію і млявість або підвищену дратівливість. Можна тільки дивуватися, наскільки вони здатні вплинути на метеочутливих людей – для них це може означати головні і суглобові болі, порушення нормального сну, аж до безсоння і нічної тривоги.

Такі несприятливі дні в серпні 2019 року очікуються двічі – на початку та в середині місяця, і це означає, що до них слід заздалегідь готуватися і бути у всеозброєнні – запастися заспокійливими засобами, намагатися стримувати емоції, уникати, по можливості, великого скупчення народу, розвитку конфліктних ситуацій і управління особистим транспортом.

Середньої інтенсивності

У серпні 2019 року очікується цілих три магнітні бурі середніх за силою впливу на організм метеочутливих людей.

Для тих, хто тільки починає відчувати на собі наслідки магнітних збурень на Сонці, слово слабкі і середні звучить заспокійливо, але насправді, середні не менш небезпечні, особливо в прийдешньому серпні.

В одну з бур коливання магнітної атмосфери і потік інтенсивних іонізуючих частинок буде супроводжуватися аномальним для Середньої смуги підвищенням температури повітря. Це означає, що самопочуття людей, на організм яких впливають перепади погоди, може значно погіршитися.

Несприятливі дні можуть обернутися запамороченнями і непритомністю, нудотою і блювотою, падінням або підйомом тиску, зниженням здатності концентрації і зосередженості, провалами в пам’яті. У ці дні не слід займатися роботами, що вимагають цих якостей, керувати будь-якими транспортними засобами.

Особливо уважно потрібно ставитися до купання у водоймах, де для метеочутливих людей створюється підвищений ступінь ризику через можливість різких перепадів в самопочутті. Не варто навіть говорити, що поведінкові зміни будуть проявлятись особливо сильно, а це означає необхідність повного контролю в несприятливі дні.

Для цього і потрібна публікована таблиця. Її можна додати в закладки або внести в органайзер і планувати відпочинок або трудову діяльність у серпні.

Лікарські рекомендації можуть знадобитися тим, хто страждає ішемією, психічними розладами, порушеннями ендокринної та серцево-судинної системи. Слід уважно поставитися до свого здоров’я, і краще відкласти малозначні справи на більш пізній термін, коли вплив магнітної активності буде не таким помітним.

Магнітні бурі в серпні 2019 року будуть досить інтенсивними, тому дізнавшись коли будуть несприятливі дні для метеочутливих людей, важливо вжити профілактичних заходів підготовки. графік по часу і силі наближаються бур. Так можна найбільш точно дізнатися вплив змін в атмосфері Землі на свій стан.ялин-хоч і нехитре арифметичне дію, але вимагає акуратності і уважності. Помилка може сильно спотворити результат.ельности «9» полягає в безрозсудності – Дев’ятки з боку нерідко сприймаються як непрактичні безумці, які постійно виходять за межі «норми». В цілому нумерологічний образ «9» виглядає привабливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *