Магнітні бурі у жовтні 2019 року

Магнітні бурі у жовтні 2019 року

Магнітні бурі часте явище, яке призводить до погіршення здоров’я метеочутливих людей. У період магнітної активності відбуваються викиди на поверхні сонця, з’являється так званий сонячний вітер, який доносить обурення до геомагнітного поля Землі. В результаті ряд людей страждає від головного болю, артеріального тиску та інших порушень. Фахівці склали розклад магнітних бур в жовтні 2019 року по днях і годинах, який допоможе підготуватися.​

Дати магнітних порушень

Магнітні бурі в жовтні 2019 року очікуються слабкими. Всього їх буде три: на початку місяця і в самому кінці. Останні дві бурі, по суті, будуть являти собою одну, розтягнуту відразу на дві доби.

Таблиця з розкладом магнітних бур в жовтні 2019 по днях і годинах:

Дата Особливість
1 жовтня Слабка магнітна буря. Можливе несерйозне підвищення артеріального тиску, виникнення головного болю або дратівливості. Серйозне погіршення самопочуття виникне тільки у ослаблених людей. Сильні сварки на тлі підвищеної агресивності не прогнозуються.
29 жовтня Друга магнітна буря 10-го місяця. Ймовірні слабкі болі в голові, запаморочення і дратівливість. Найсильніше проявить себе безсоння. Вона проявиться як у тих, хто завжди страждав від порушень сну, так і у просто тривожних метеочутливих людей.
30 жовтня Останній потенційно небезпечний період в жовтні. Серйозні відхилення не очікуються. Єдине, чого варто побоюватися чутливих до магнітних порушень людям – що негативні симптоми накопичаться за 2 дні. На цьому тлі ймовірні спалахи гніву або пригніченості, погана розумова робота, сонливість або, навпаки, напади безсоння.

На даний момент доступні приблизні прогнози. Розклад по днях і годинах надійде ближче до появи сонячного вітру.

Фахівці складають досить точні прогнози за 27 діб до спалахів на Сонці, а за 3 дні до події надають 100% точний графік збурень.

Ці несприятливі дні для метеочутливих людей в жовтні можна полегшити, якщо заздалегідь підготуватися до порушення магнітного поля.

Хто потрапляє в зону риску

Найбільш чутливі до бур з-за сонячного вітру жінки. Серед них особливо виділяються вагітні дівчата. Не менш важко зміни магнітного поля переживають немовлята і люди старше 50 років.

Магнітні бурі у жовтні 2019 року

В окрему категорію варто винести метеочутливих людей. Це можуть бути дорослі і діти, люди з хронічними захворюваннями або без них. У сприятливі дні вони можуть здаватися абсолютно здоровими, але при порушенні геомагнітного поля виникає цілий ряд негативних симптомів.

Який вплив на людину надають магнітні обурення? Симптоми можуть бути різними:

  1. Головний біль і запаморочення. Особливо схильні до болів люди, які страждають від мігрені.
  2. Дратівливість, емоційна нестійкість. Людина може різко впадати в апатію, переживати напади смутку, майже безпричинно злитися на оточуючих. Якщо присутні психічні відхилення, в період бур вони посилюються.
  3. Підвищення артеріального тиску. Різкі скачки можуть призводити до несприятливих наслідків.
  4. Порушення серцевої діяльності. Нерідко при сильних магнітних бурях зростає число інфарктів.
  5. Посилення менструальних болів, якщо впливу порушення піддаються дівчата у відповідний період циклу.
  6. Загострення ряду хронічних захворювань, переважно пов’язаних з суглобами.

Якщо в дні, які вказані в таблиці, виникають деякі з перерахованих симптомів або їх сукупність, то людина є метеочутливою.

Але зупинятися на самостійній діагностиці не варто. Краще звернутися до лікаря. Він визначить, як буря впливає на людину, накаже терапевтичні медикаменти або заходи профілактики.

Як підготуватися до буревіїв

В залежності від того, як буря впливає на людину, вона може або заздалегідь готувати препарати від болю, або відмовлятися від своїх планів і залишатися вдома. Щоб знизити ймовірність другого варіанту, варто заздалегідь готуватися до збурень в сприятливі дні:

  1. За 2-3 дні до початку бурі виключити з харчування смажене, сильно солоне, жирне або гостре. Харчуватися переважно тушкованими або приготованими на пару продуктами.
  2. Частіше бувати на повітрі. Прогулянка в парку допоможе зменшити інтенсивність болю.
  3. Відмовитися від фізичного, розумового і емоційного перенапруження.

Профілактика полягає в зміцненні судин. Щотижневе відвідування басейну, контрастний душ і аеробні навантаження допоможуть поліпшити серцево-судинну систему.

Де вплив виявляється сильніше

Несприятливі дні для метеочутливих людей в жовтні будуть відчуватися куди сильніше, якщо в період бур опинитися в метро або біля аеропорту. Ці об’єкти підсилюють магнітні поля Землі. У підсумку мандрівники, а також ті, хто просто їде на роботу або навчання, сильніше відчувають головні болі і роздратування, ніж інші.

Ще сильніше бурі відчуваються на півночі, далі 55 градусів широти.

Пов’язано це з тим, що жителі північних регіонів в цілому отримують менше сонячного впливу на людину. Мова йде не про ультрафіолеті, а про вплив на магнітні поля. У підсумку люди, які не звикли до збурень магнітного поля Землі, чутливо реагують навіть на слабкі відхилення. Тим, хто виріс в середній смузі або на півдні, такий ефект не страшний: в організму виробляється як би «імунітет», тому вплив сонця відчувається слабкіше.

Який можна зробити висновок? Тим, хто серйозно страждає від магнітних бур, варто тимчасово відмовитися від поїздок на підземному транспорті і від авіаперельотів. Тоді негативний вплив на людину частково знизиться.

Отже, жовтень – самий м’який період 2019 року для метеочутливих громадян. Сприятливих днів 28, а потенційно небезпечних – всього 3. Якщо заздалегідь підготуватися до хвилювань, то симптоми можуть і зовсім не проявити себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *