Народні прикмети на 1 грудня

Народна назва:

День Платона і Романа, зимовказівники.

Звичаї

Давнє повір’я говорити, що тієї чоловік, який рано вранці вирушить до церкви і помолитися святих Платона і Романа, надовго зможе фінансово забезпечити своє сім’я ю.

Прикмети

  1. Якщо ворони неквапом ходять по дорогах, то в найближчі дні буде тепла погода.
  2. Помітили з’єднання явилася на клямці іржу – зовсім скоро похолодає, до того ж почнуться хуртовини.
  3. У зграї галок присутні і граки – гряді м’яка й малосніжна зима.
  4. Побачили комара, що літає по кімнаті, значить, незабаром почнеться відлига.
  5. Вночі навколо місяця з’єднання явився великий світляний круг – очікується рясний снігопад.
  6. Якщо під час відлиги вітер дме в південно-західному напрямку, то морози точно не вдарять, альо буде стійка похмура і сніжна погода.
  7. Примітили, що шум від пролітає над вами літака звучить голосніше і різкіше, ніж зазвичай або палаючі поліна чорніють по краях, значить, чекайте потепління.

У цей день іменини святкують:

Роман, Платон, Микола.

Тлумачення снів 1 грудня

  • Наснилося безкрає поле тюльпанів є передвісником неймовірного успіху в справах, виконання заповітних бажань, а також довгоочікуваної перемоги над заклятими ворогами. Якщо уві сні були присутні білі квіти, то незабаром ви з головою поринете в новий любовний роман і забудете про все; жовті – вас очікує прикра розлуко.
  • Нічні мрії, в яких кружляли безліч маленьких різнокольорових метеликів, пророкує швидке настання «білої смуги» у вашому житті – удача буде супроводжувати вам у всьому. Якщо комахи були сірого кольору, до того ж у них були выпучены очі, то вас може охопити почуття занепокоєння, а діла підуть з рук геть погано.

Талісмани

«Золотий лев є одним з найбільш потужних оберегів і покровителів, тому фігура у вигляді нього, виготовлена з малахіту або слонової кістки, здатна поліпшити ваші позитивні якості і практично повністю позбавити вас від негативних, крім того ви зможете з легкістю розпізнавати ворогів. Слід враховувати, що статуетка невеликих розмірів не буде мати ніякого ефекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *