Народні прикмети на 2 грудня

Народна назва:

Авдій-дбайливець.

Звичаї

Згідно народним традиціям тієї, хто в цей день постукає обухом сокири по кожному одвірка і по всіх віконних рам, на весь найближчий рік захистить свій будинок від нечисті і злих духів.

Постарайтеся без особливого приводу не виходити на вулицю, так як вважається, що в цю дату там біснується нечиста сила. Також існує повір’я, що вона може забратися в порожній посуд, а потім з неї потрапити в рот людини, тому перед прийомом їжі слід помолитися або хоч бі перехрестити тарілку.

Прикмети

  1. Відчули, що подув південний вітер, а потім він змінився на південно-західний, значить, незабаром погода зіпсується.
  2. Якщо небо ясне, то чекайте сильних морозів; тьмяне – на відлигу.
  3. Почався рясний снігопад з сильним поривчастим вітром віщує довгу зиму і ранню весну.

У цей день іменини святкують:

Денис, Федір, Костянтин, Олександр, Сергій, Петро, Гнат, Герасим, Іван, Григорій.

Тлумачення снів 2 грудня

  • Сновидіння, пов’язані з морем і кораблями, віщують велику удачу, але тільки в тому випадку, якщо суду не потонули.
  • Якщо примарилася щітка для взуття, то ви знайдете собі роботу, яка хоч і буде приносити солідний прибуток, але не доставити вам морального задоволення.
  • Приснилося, що ви ліпите – вас чекає щасливе майбутнє.
  • У нічних мареннях чистили одяг, значить, наяву ви зможете вийти переможцем з вкрай складній ситуації.
  • Сон, у якому ви милі свої руки, свідчить про те, що вам вдасться уникнути великої біди. Якщо ж у сні вони були чимось забруднені, то ви опинитеся в центрі серйозного конфлікту.

Талісмани

Якщо у вас глобальні плани підкорення цілого світу, то вам просто необхідно носити з собою аметист – камінь, здатний надати своєму власникові впевненість у власних силах, захистити від підступів недоброзичливців, зберегти прекрасну пам’ять і вберегти від пияцтва та наркоманії. Слід враховувати той факт, що цей мінерал накопичує негативну енергію, тому якщо ви помітили, що він тріснув, то негайно викиньте його в який-небудь водойма.

Тім, хто поставивши для себе практично недосяжну мету, може допомогти амулет у формі розпростертої долоні. Крім того, він здатний створити в будинку атмосферу затишку, взаєморозуміння і спокою, якщо повісити його над вікном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *