Народні прикмети на 1 вересня

Народна назва:

День Андрія Стратилата, вітер-тепляк, Фекла-бурячниця.

Звичаї

Вважається, що той, хто народився в цей день, буде наділений мудрістю, тому зуміє досягти, крім того прожити повноцінне життя, наповнену яскравими враженнями.

Тим, хто 1 вересня хворіє або відчуває якесь нездужання, слід помолитися Андрію Стратилату. Згідно з повір’ями, він може поліпшити самопочуття і навіть повністю вилікувати від хвороби, яка давно не дає спокійно жити. Якщо ж у вас розболілися зуби, то необхідно взяти шматок сирого буряка і прикласти його до джерела болю – таким чином. ви зможете на деякий час позбутися від неї.

Прикмети

 1. Якщо вітер помінявся з південно-західного на північно-західний, але при цьому атмосферний тиск так і залишився високим, то в найближчі кілька днів буде ясно, а температура не зміниться.
 2. Вранці опустився густий туман – гряде сніжна, але тепла зима.
 3. Помітили, що на небі з’явився місяць, повернутий вниз рогами, значить, похмура погода протримається ще дуже довго.
 4. Увечері виразно видно планета Венера – належить морозна зима, вранці – тепла.
 5. За того, яка погода встановилася в цей день, можна дізнатися, якою буде вся залишилася осінь.
 6. Якщо на заході сонця небо забарвилося в золотистий або рожевий колір, то назавтра очікуйте теплого і погожого дня.
 7. Запримітили, що 1 вересня журавлі полетіли в теплі краї, значить, зима настане раніше звичайного.
 8. Побачили рідкісні хмари – буде ясно, але прохолодно.

У цей день іменини святкують:

Серпень, Агап, Андрій, Калістрат, Питирим, Тимовей, Фекла, Феофан.

Тлумачення снів 1 вересня

 • Якщо напередодні відпустки вам приснилося, що ви купили молоко, але воно виявилося несвіжим, то ви проведете ці дні дуже нудно.
 • У нічних мареннях пили молоко – вам пощастить потрапити в компанію просвітлених людей і поспілкуватися з ними на найрізноманітніші теми, давно цікавлять вас. Якщо ж сновидець випадково пролив цей напій на себе, то наяву він погано розуміє, що в даний момент відбувається в його житті.
 • Побачили уві сні, що робите молочний коктейль – незабаром вас запросять на вечірку; п’єте його – у вас виникне нове швидкоплинне захоплення.
 • Примарилось, що купуєте Біблію в книжковому магазині – вам доведеться почати з самого початку справа, на яку ви витратили багато часу і сил; читаєте її – незважаючи на те, що ви будете тяжко працювати, розмір винагороди вас сильно розчарує; збираєтеся спалити – ви ризикуєте зробити неправильний вчинок, через що згодом будете відчувати почуття глибокого каяття; рвете її на частини – ви зрадите когось із-за того, що обставини складуться не на вашу користь.

Талісмани

Людям, народженим на Андрія Стратилата, неодмінно потрібно носити оберіг, прикрашений агатами і гранатами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *