Народні прикмети на 31 липня

Народна назва:

Омельян, Омелянів день.

Звичаї

Грибники знають, що в цей день марно йти в ліс за ранніми груздями, так як їх практично неможливо знайти – вони ніби «грають в хованки» з людьми.

Вважається, що Омелян – не найвдаліший час для того, щоб ходити в лазню і паритися, так як згідно з прикметами, можна обшпарити окропом, задихнутися чадним газом або навіть померти. Якщо ж немає можливості уникнути відвідин парилки, то перш ніж у неї зайти, візьміть невеликий камінчик і киньте його в неї зі словами: «Межу в лоб!». Так ви вбережете себе від усіляких нещасть і зможете провести всі лазневі процедури без яких-небудь інцидентів. Постарайтеся не паритися в самоті і вже тим більше не робити цього після заходу сонця. Тим, хто носить хрестик, варто його зняти, щоб не прогнівити банного духа, який може розсердитися і задушити людину.

Прикмети

  1. Помітили, що на березах листя почала жовтіти з самих верхівок – очікується рання осінь. Взагалі, з цього дня прийнято дізнаватися, якими будуть осінні місяці.
  2. Якщо видався спекотний день, то належить морозний грудень з частими хуртовинами і снігопадами, однак, вересень і жовтень будуть погожими. Згідно з повір’ями спекотна погода повинна протриматися ще шість тижнів.
  3. Ялинові шишки видно лише на верхівках дерев, значить, до січня не буде сильних морозів.
  4. Нічний зорепад віщує прихід порывистых вітрів і негоди.
  5. З осики облітає пух – можете сміливо відправлятися в ліс за подосиновиками.

У цей день іменини святкують:

Ольга, Афанасій, Омелян, Іван, Леонтій, Степан.

Тлумачення снів 31 липня

  • Сон, в якому вам пригрезился широкий струмок, вважається сприятливим, оскільки передбачає розширення сфери вашої діяльності. Якщо він був вузеньким, то вам доведеться діяти в дуже звужених межах; висохлим – незабаром ви зазнаєте великі збитки.
  • Приснився струмочок з чистою і прозорою водою – в реальності вам вдасться отримати вигоду від своїх дій та реалізації давніх планів; каламутній – близькі люди фальшиві у відносинах з вами; кишить різноманітними рибами – вам пощастить отримати більший прибуток.
  • Примарилось, що хтось із близьких перебрався через водоймище, а вас залишив на іншому березі – можливо, в реальному житті вам належить прикра розлука з цією людиною.

Талісмани

Народжені 31 липня не люблять залишати власний будинок і воліють проводити час в рідних стінах, але їм так само, як і іншим, необхідний свій талісман, тому слід обзавестися бурштином і носити його на тілі ближче до того органу, який найбільше турбує і часто болить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *