Народні прикмети на 30 липня

Народна назва:

Марина, Лазар, Марина лазурова.

Звичаї

Велика кількість прикмет і легенд народилося в народі з-за того, що з цього дня починали відбуватися незрозумілі природні явища, коли часто виблискували блискавки, але при цьому дощ не зли валося. Згідно з переказами Марина була дочкою морського царя, але не змогла змиритися з його суворою вдачею і втекла. З тих пір грізний батько вирує і посилає на землю свої вогняні стріли. З цією ж легендою пов’язаний звичай є в цю дату виключно рибу, не дивитися на спалахи блискавок, щоб ненароком не осліпнути, і без особливої потреби не виходити з дому.

Прикмети

 1. Помітили, що чайки сидять на поверхнях водойм – найближчим часом погода точно не зіпсується.
 2. Вдень стоїть нестерпна спека, а вночі похолодало, значить, завтра буде тепло і сонячно.
 3. Якщо під час дощу на небі з’явилися білуваті хмари або висока веселка, при цьому жовтий колір в ній яскравіші, ніж блакитний, то скоро потеплішає.
 4. Побачили неспокійно літають у повітрі бабок, хаотично метання, зібравшись у гурти, значить, наближається гроза з сильним поривчастим вітром.
 5. Почалася гроза віщує дощову і непогожу осінь і сувору зиму з частими завірюхами. Якщо ж день видався спекотним та посушливим, то зимові місяці будуть хоч і малосніжними, але дуже холодними.
 6. Побачили на небі яскраві зірниці – побоюйтеся пожежі і обережніше поводьтеся з вогнем.

У цей день іменини святкують:

Маргарита, Леонід, Магдалина, Марина.

Тлумачення снів 30 липня

 • У сновидінні побачили півня, значить, близька людина вас зрадить, приховавши свою зраду. Якщо птах була червоного кольору, то ви ризикуєте постраждати від сильної пожежі.
 • Приснилися півнячі бої – вас очікує велика сварка з давніми конкурентами.
 • Уві сні нанизували намистини на нитку – низка невдач незабаром закінчиться і у вашому житті знову почнеться «біла смуга».
 • Примарилось, що купуєте перлинні намиста – у вашій родині буде панувати любов і взаєморозуміння. Незаміжньою жінці такий сон обіцяє довгоочікувану зустріч з чоловіком, який згодом стане її чоловіком і проживе з нею щасливе спільне життя. Якщо ж вони у вас розсипалися, то незабаром ви посваритеся з близькою людиною або розлучитеся зі своїм коханим.
 • Пригрезившаяся морська мушля свідчить про те, що в даний момент ви надзвичайно виснажені, причому, як фізично, так і емоційно. Якщо вона була розкрита, то наяву ви занадто ображені на своє життя і долю, тому не можете самореалізуватися і здійснити свої плани.

Талісмани

Якщо вам не дають спокою підступи заздрісників, то придбайте собі талісман – браслет з морських черепашок. Він не тільки захистить вас від підступів недоброзичливців, але і додасть вам сил, щоб успішно протистояти їм.

Якщо ви будете носити перлове намисто, то сварки і серйозні проблеми будуть обходити вашу сім’ю стороною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *