Народні прикмети на 29 липня

Народна назва:

Афиноген, Финоген, зажинки.

Звичаї

Цей день тісно пов’язаний з лісом і численними заборонами. Так, наприклад, не варто полювати, збирати ягоди і гриби, рубати дерева і навіть співати і кричати біля крайки лісу, щоб не піднімати зайвого шуму.

Якщо комусь пощастило знайти роздвоєний житній колосок (ріжків), то все життя ви не будете ні в чому не знати нужди.

Вважається, що саме в цю дату необхідно постаратися вирішити всі складні питання, інакше вони можуть серйозно зіпсувати ваше подальше життя.

За народним повір’ями молитва, звернена до сонця, їм буде почута, тому надовго встановиться гарна і ясна погода.

Прикмети

  1. Якщо у вечірній або нічний час на небі мало хмар, а деякі звуки стали звучати голосніше, значить, на наступний день неодмінно піде дощ.
  2. На листках кінського каштана з’явилося безліч крапельок липкої соку – наближається негода.
  3. Садівники і городники можуть придивитися до врожаю плодових дерев і ягід: якщо він рясний, то чекає сувора морозна зима з частими завірюхами.
  4. Побачили, що високо в небі повільно літають птахи – буде тепла і сонячна погода.
  5. Грибники завжди намагалися в цей день встати раніше, щоб поспостерігати за туманом, адже якщо він з самого ранку почав стелитися по землі, то можна чекати великої кількості грибів.
  6. Після рясних опадів роса довго тримається на траві і не висихає, значить, зовсім скоро негода закінчиться і настане довгоочікуване тепло.
  7. Якщо на заході хмари забарвилися в жовтуватий колір, то завтра піде дощ.
  8. На Афиногена видалася тепла погода – вам вдасться зібрати рясний урожай; дощова – навпаки.

У цей день іменини святкують:

Алевтина, Афиноген, Валентина, Павло, Фауст, Юлія.

Тлумачення снів 29 липня

  • Сон, у якому ви отримали кульове поранення, символізує майбутню небезпеку. Якщо при цьому кулі були з срібла, то наяву один з ваших знайомих вважає, що ви вирішили звернутися до магії з метою доставити йому якомога більше неприємностей і порушити всі його плани; із золота – наяву ви надзвичайно залежні від грошей, але поки що не можете знайти гідну роботу, що приносить хороший заробіток.
  • Якщо уві сні ви побачили нічне небо, усипане зірками, або цілу галявину білих троянд, виходить, незабаром вам посміхнеться удача.

Талісмани

Білий перли здатний приносити удачу своєму власникові, тому намисто з нього слід носити як можна частіше. Крім того ви знайдете щастя в особистому житті і успіх у професійній діяльності.

Тим, хто був народжений 29 липня, належить дуже часто покидати рідний дім, тому варто мати при собі амулет з бірюзи, який обереже від неприємностей під час подорожей і позбавить від туги за рідним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code