Народні прикмети на 28 липня

Народна назва:

Кирик і Иулита, день Уліти і Володимира Красне Сонечко.

Звичаї

Здавна в цей день забороняється працювати на землі, так як вважається, що в людини можуть початися галюцинації (мороки), які насилають полуденницы (злі привиди померлих), із-за чого він може сам себе покалічити яким-небудь сільськогосподарським знаряддям. До того ж вночі, згідно з народним повір’ям, літній зорепад принесе з собою кошмари.

Батьки, у яких є маленькі діти, які не вміють поки що триматися на воді, повинні відвести їх на річку і навчити плавати.

Також ця дата ідеальна для тих, хто давно намагається позбутися від своїх поганих звичок, але не може знайти в собі сили зробити це. Прийміть для себе вольове рішення і сміливо дійте, не боячись нічого.

Сонячні промені на Улиту наділяються особливими цілющими властивостями і здатні виліковувати від багатьох хвороб, крім того вони дарують людині нові сили і бажання далі продовжувати розпочаті справи.

Прикмети

 1. Якщо в середині дня подув південний вітер або випала роса висохла до 8-9 ранку, то стоятиме тепла погода.
 2. Запримітили, що липа пожовкла, значить, осінь настане пізно, однак, якщо на інших деревах жовте листя з’явилися раніше за неї, то осінні місяці неминуче наближаються і зовсім скоро змінять літо.
 3. Ввечері на землю ліг густий туман, значить, завтра піде дощ.
 4. Після затяжного дощу на небі з’явилася веселка, але дуже швидко зникла – встановиться гарна і сонячна погода.
 5. Почули довгі і лункі удари грому – скоро почнеться злива.
 6. Під час дощу подув сильний вітер – чекайте поліпшення погоди.
 7. Коники в поле голосно скрекочуть або ластівки і стрижі високо літають, сідають на гілки дерев і голосно щебечуть – прийде ясний та погожий день.
 8. Якщо кілька днів поспіль дме сильний східний вітер, значить, неодмінно почнеться дощ буде йти ще кілька діб.
 9. Качки на водоймах ведуть себе дуже неспокійно, метушаться на воді і активно б’ють по ній крилами – чекай негоди.
 10. Рано вранці пройшла сильна злива – сонце буде світити дуже яскраво.
 11. Відчули, що вітер раптово змінив свій напрямок, значить погода незабаром також зміниться.
 12. Низько літають, голосно і безперервно жуки дзижчать є провісниками тепла.
 13. Після дощу веселка зовсім не з’явилася або здалася ненадовго – можете бути впевнені, що ще довго буде сонячно і ясно.

У цей день іменини святкують:

Василь, Володимир, Юстиніан.

Тлумачення снів 28 липня

 • Сновидіння, в якому ви робили зарядку, є свідченням того, що в реальному житті ви недостатньо уваги приділяєте своїй фізичній формі і уникаєте спортивних навантажень. Хворим людям такий сон пророкує швидке одужання, а безробітним – довгоочікуване працевлаштування.
 • Якщо у нічних мареннях ви бігали підтюпцем на місці, то найближчим часом відчуєте, що ваш тонус підвищився, а настрій покращився; присідали – ви візьметеся за реалізацію нових планів; підтягувалися на турніку – вам належить пройти непростий шлях, але ви неодмінно впораєтеся з усіма труднощами.
 • Намагалися уві сні сісти на шпагат – знайте, що ваші наміри марні, тому не витрачайте на них свій дорогоцінний час і сили.

Талісмани

Ті, хто народився в цей день, часто мають унікальну здатність розуміти пташині звички і їх мову, але для того, щоб не розгубити її, необхідно носити амулет з цитрину – напівкоштовного каміння. Крім того, він допоможе своєму власникові привернути удачу, знайти фінансове благополуччя і завжди зберігати внутрішній спокій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code