Народні прикмети на 27 липня

Народна назва:

Стефан, Степан-дозори.

Звичаї

Згідно з народними повір’ями саме з цього дня починає поступово наступати осінь, тому похмура і дощова погода з сильним вітром або навіть грозою є нормою. З’явилася на небі спалах блискавки викликала страх і жах, так як люди сприймали її як втілення нечистої сили і намагалися не виходити з дому без особливих причин.

З давніх часів вважається, що житня солома не тільки здатна позбавити від головного болю, ломоті в суглобах або болях в спині, але і відновити сили, тому нею необхідно обмотати хворе місце або поспати на ній. Ранок ви відчуєте себе набагато краще і свіжіше, до того ж відчуєте прилив нових сил.

В цей день природа наділяється особливими цілющими властивостями, тому провести його слід за містом, наприклад, у лісі або парку, до того ж на користь піде далека поїздка або подорож.

Прикмети

  1. Побачили розбурханим перед заходом сонця кажанів – кілька днів опади точно не випадуть.
  2. Запримітили, що на небі з’явилися купчасті хмари, краї яких ніби куйовдяться, тому їх межі нечітко видно – незабаром похолодає, почнуть переважати похмурі та дощові дні.
  3. Якщо погода у цей день видалась теплою, погожою і ясна, то й осінь буде такою ж.
  4. Чайки, плаваючі і граються у водоймах, віщують прекрасну погоду.
  5. Відчули, що повітря стало більш сухим – настає сонячний та погожий день.
  6. Почули глухі удари грому далеко, значить, наближається негода, але дощ буде слабким і швидко закінчиться. Якщо ж він гримить без перерви деякий час, то очікується злива і, можливо, град.
  7. Якщо ввечері з’явилося багато кажанів, то на наступний день буде жарко.
  8. Пішов сильний дощ – можете збиратися в ліс за грибами.

У цей день іменини святкують:

Онисим, Іларіон, Іраклій, Петро, Степан, Федір.

Тлумачення снів 27 липня

Сновидіння, в якому вам пригрезился бізон, передвіщає, що в найближчому майбутньому у вас може виникнути серйозний конфлікт з кимось із близьких людей. Якщо уві сні тварина несподівано напало на вас, то наяву велика сварка негативно відіб’ється на вашому здоров’ї. Приснилося, що втікаєте від нього – вам вдасться уникнути неприємностей і зберегти доброзичливі стосунки з конфліктуючої сторони.

Талісмани

Людям, охочим нормалізувати взаємини з оточуючими і поліпшити своє фінансове становище, слід носити талісман Воїна. Потрібно враховувати, що він не дає миттєвого ефекту, так як його якості проявляються на особистості протягом 3-4-х років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code