Народні прикмети на 10 листопада

Народна назва:

Параскева п’ятниця, п’єрятина, Парасковія, бабина заступниця, велика матір всього живого, мати сиру земля, Параски-льняниці, лляні оглядини.

Звичаї

У цей день прийнято звертатися до святої Параскеви з проханням позбавити від зубної або головного болю, а також лихоманки. В молитвах можна попросити її про благополуччя в родині і удачі в домашніх справах. Слід пам ” ятати, що вона допомагає не всім, а лише тим, хто вів праведний спосіб життя, був добрим і благочестивим.

Якщо ви запланували генеральне прибирання, то перенесіть її на іншу дату. Існує повір’я, згідно з яким жінка, вымывшая підлоги, після своєї кончіні буде валятися в помоях.

Забороняється купати немовляти, особливо, якщо 10 листопада випало на п’ятому ятницю. Перекази свідчать, що після цього на дитину нападе сушец і він стані болісно худим.

В цю дату варто вести себе як можна більш стримано і постаратися не сміятися. Вважається, що той, хто багато веселився, згодом буде довго плакати.

Вагітним жінкам заборонено давати в борг гроші – прикмети говорять, що тим самим вона віддає частку свого майбутнього дитину в чужі руки.

Прикмети

  1. Помітили, що навколо місяця з’єднання явився світиться коло, значить, незабаром почнеться буря.
  2. Після холодів настала відлига – чекай сильних і тривалих морозів.
  3. Якщо після негоди опади припинилися, хмарність зменшилася, переставши дути сильний вітер, а вночі похолодало, то в наступні добу встановиться холодна та безхмарна погода.
  4. Випав сніг, але листя з вишні досі не опала, значить, він дуже швидко розтане.

У цей день іменини святкують:

Ганна, Арсеній, Валентина, Георгій, Дмитро, Іван, Костянтин, Максим, Микола, Степан, Тимофій, Павло.

Тлумачення снів 10 листопада

  • Якщо в сновидінні ви когось підслуховували, то в найближчому майбутньому вас здолає невпевненість у власних силах.
  • Нічні мрії, в яких сновидець почув про себе яку-небудь неприємну новину чи плітку, свідчить про те, що наяву він занадто боязкий для того, щоб зізнатися собі у своїх недоліках.

Талісмани

Людині, народженій 10 листопада, слід придбати прикрасу з оніксу (одна з різновидів халцедону). Цей мінерал здатний зробити свого власника більш мужнім, проникливим і рішучим, крім того він є чудовим оберегом, що захищає від підступів ворогів і заздрісників. Камінь овальної форми необхідно носити на середньому пальці або в області сонячного сплетіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *