Народні прикмети на 9 листопада

Народна назва:

Андрій Нестор, обітниці.

Звичаї

У цей день прийнято давати як колективні, так і особисті обіцянки і клятви, термін яких може становити від одного тижня до цілого року. Якщо їх виконати, то весь негатив залишиться в минулому.

Актори, промовці на театральних сценах, намагаються 9 листопаду не брати в руки подаровані їм живі квіти. Вважається, що після цього їх акторська кар’єра єра піде на спад. Хірургам, яким належить робити операцію, слід надіти рукавичку спочатку на ліву руку, а потім на праву. Така процедура забезпечує ті, що операція пройде успішно, а відновлення пацієнта – швидше.

Прикмети

  1. Помітили, що на гілках дерев занадто багато інею або рано вранці на землю опустився густий туман, значить, найближчим часом почнеться відлига.
  2. Сніг ліг на сиру землю – весна настане рано, крім того в лісі з’явиться багато пролісків.
  3. Якщо кілька днів поспіль вітер дме з різною силою, альо при цьому не змінює свого напряму, то незабаром випадуть рясні опади.

У цей день іменини святкують:

Андрій, Марко, Емілія, Микола, Іван, Максим, Сергій, Степан.

Тлумачення снів 9 листопада

Сновидіння, в якому фігурували якісь позолочені предмети, служити попередженням: тієї, кому ви довіряєте, в найближчому майбутньому може вас обманути, скориставшись вашою довірою.

Талісмани

Люди, що з’єднанні явилися на світ 9 листопада, часто володіють письменницьким даром. Їх талісманом є обсидіан – камінь, що володіє потужною енергією і допомагає досягати поставлених цілей. Якщо в даний момент у вашому житті настала стабільність або ви не готові до кардинальних змін, то ні в якому разі не носіть цей мінерал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *