Народні прикмети на 10 лютого

Народна назва:

Єфрем Сірін, Єфремів день, Єфрем-ветродуй, прибаутник, запечник, сверчковий самовидець, іменини будинкового, домна, кудеси.

Звичаї

Здавна жінки намагалися навести порядок в будинку і зробити прибирання, щоб задобрити домовика. Вважається, що саме на Єфрема він може здатися, але так як він не любити безлад і бруд, то може збунтуватися, почати бити посуд і просто бешкетувати. Якщо він сильно засмутиться, то може навіть покинути житло, тоді воно залишиться без захисту від злих духів і всілякої нечисті.

У цей день забороняється лаятися, ставати ініціаторами скандалу і лихословити, крім того вбивати комах у власному будинку.

Рибалкам-любителям підлідного лову можна сміливо вирушати на риболовлю, так як помічено, що 10 лютого риба чудово клює.

Жінкам і молодим дівчатам після полудня варто частіше дивитися на своє відображення в дзеркалі, щоб надовго залишитися молодими і красивими.

Прикмети

  1. Якщо піднявся сильний вітер або над лісом повітря ставши густим, то весь рік буде дощовим і похмурим, а літо холодним.
  2. У безвітряну погоду дим від багаття стелиться по поверхні землі або дзвін чується здалеку голосно і виразно – скоро почнеться снігопад.
  3. У пічної або камінної труби загудів вітер – до великих морозів.
  4. Перед відлигою зазвичай ліс чорніє.

У цей день іменини святкують:

Юхим, Георгій, Яків, Федір, Володимир, Ольга.

Тлумачення снів 10 лютого

  • Приснилася люстра – знайте, що це вам обіцянку не виповниться. Якщо уві сні вона розгойдувалася під стелею, то наближається стрес, але постарайтеся зберегти рівновагу і не впасти в повний відчай; розбилася – ви зумієте досягти успіху в не дуже важливій справі.
  • Пригрезившийся сон був світлим, легким і приємним, значить, в реальності ви розібрали вірний шлях і неухильно дотримуєтесь йому; похмурим і важким, до того ж залишив неприємне відчуття після пробудження – в даний момент над вами взяла верх не сама ваша найкраща сторона. Можливо, ви неправильно розставили пріоритети, що заважає вам справлятися з виникаючими труднощами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *