Народні прикмети на 10 серпня

Народна назва:

Прохор, Прохори і Пармени, Прохорів день.

Звичаї

У цей день слід унікати будь-яких змін, нововведень, до того ж не варто позичати гроші і давати в борг. Вважається, що будь-яка обменянная річ через деякий час неодмінно зламається або загубиться. В давні часи на Прохора навіть купці не відкривали свої торгові лавки.

Тім, хто в цю дату зібрався йти в ліс за ягодами, потрібно перший зібраний склянку обов’язково віддати комусь іншому, але тільки не забирати з собою. Згідно з цим звичаєм в наступному році ви зможете зібрати багатий урожай. Якщо вам пощастило набрати багато ягід чи грибів, то ні в якому разі нікому не розповідайте про ті, де саме знаходяться «вдалі» місця, інакше вас обдурити лісовик. Жінці в лісову гущавину потрібно заходити лише в гарному настрої, інакше додому вона повернеться з порожнім кошиком.

Існує дивний звичай є у цей день грушу, так як вона здатна втихомирити буйну вдачу людини і повернути йому внутрішній спокій. Якщо ви сумніваєтеся в тому, яке рішення прийняти, то з’єднання їжте цей фрукт на заході сонця – істина відкриється вам вночі у сні.

Грушева гілку або невелика фігурка, вирізана з неї і підвішена над дитячим ліжечком, може посилити здатність дитини до навчання.

Багато людей намагаються не одружуватися 10 серпня, так як народні повір’я свідчать, що подружжю не вдасться прожити довге спільне життя.

Прикмети

  1. Якщо ворони, галки або граки голосно розкричалися і ходять по траві, то насувається негода.
  2. Помітили, що на нічному небі сильно мерехтять зірки, а вранці все затягнуло хмарами – протягом дня може початися гроза.
  3. На горизонті з’єднання явилися перисті хмари, причому, якщо стати обличчям у напрямку до вітру, то вони розташовуються праворуч, отже, через 10-36 годін почнуться затяжні дощі.
  4. Пішов дощ, а вітер так і не піднявся – погана погода затягнеться надовго.
  5. Вранці випала рясна роса або хмари пливуть високо, значить, належить погожий сонячний день.

В цей день святкують свої іменини:

Акакій, Антоніна, Євстафій, Юхим, Ірина, Мойсей, Никанор, Павло, Прохор, Тимон, Юліан.

Тлумачення снів 10 серпня

Слід знати, що сновидіння, пригрезившиеся в цю дату, часто бувають віщими, альо смороду збуваються не раніше, ніж через 19 діб. У своєму сні ви можете не тільки знайте відповіді на давно питання, що цікавлять вас, але і зрозуміти, як потрібно вчинити, щоб позбутися від фінансових проблем і вирішити серйозний конфлікт.

  • Сон, у якому ви ширяли в небі, немов птах, повністю віддавшись потокам повітря, свідчить про те, що наяву вам не вистачає особистої свободи, тому на підсвідомому рівні ви до неї прагнете, але не знаєте, як перестати бути залежним від оточуючих.

Талісмани

Ті, кому довелося народитися 10 серпня, вкрай чутливі до питань свого кар’єр кар’єрного росту і самореалізації, крім того, їм часто не вистачає рішучості. Допомогти впоратися із зайвими сумнівами може носіння на собі місячного каменя у вигляді кулона, бус або браслета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *