Народні прикмети на 11 серпня

Народна назва:

Калина, Каллінік, комельник, Калинен день, Серафима, Федотія.

Звичаї

Згідно з народним повір’ям ям, що людина, якій пощастить у цей день знайті у лісі малиновий кущ, може загадати заповітне бажання і попросити у рослини допомоги для його здійснення.

Здавна незаміжні дівчата намагалися встигнути вмитися з раннього ранку соком калини. Така процедура надає майбутнім нареченим красу і білосніжну шкіру аж до самого весілля. Інші люди можуть притулитися до стовбура калини, що зростання у дворі, і тим самим уберегти себе від застуд на весь рік. Слід пам ” ятати, що ставитися до дерева необхідно з особливою повагою і любов’ю, ні в якому разі не трясти крону, не ламати гілки і вже тим більше не спилювати його. В іншому випадку ви ризикуєте втратити щастя і здоров’я на все життя.

Люди, народжені 11 серпня, часто відрізняються неймовірною витривалістю і з ранніх років дивують оточуючих своїм почуттям гордості за себе і власні вчинки.

Прикмети

  1. Якщо в лісі з’єднання явилося багато горіхів і ягід, але при цьому вкрай мало грибів, то прийде сніжна і морозна зима.
  2. Помітили, що ворони почали голосно каркати, сидячи проти вітру – скоро піде дощ.
  3. Ближче до вечора на зміну перисті хмари на небі з’єднання явилися шарувато-перисті, значить, чекайте негоди.
  4. В Калінін день не настали заморозки – початок вересня теж буде погожим.
  5. Якщо протягом дня в гарну погоду вітер змінив свій напрямок за годинниковою стрілкою, але ближче до вечора зовсім стих, то назавтра очікується тепла і сонячна погода.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Веніамін, Костянтин, Кузьма, Михайло, Роман, Серафима, Феодосій, Феодотія.

Тлумачення снів 11 серпня

  • Сновидіння, в якому фігурували настінні годинники, віщує сумну розлуку з дорогим вам людиною. Найчастіше подібні мрії є сновидцам перед звільненням із займаної посади.
  • Приснилися розбиті годинники – незабаром вам доведеться стати мимовільним свідком або навіть учасником якогось скандального події.

Талісмани

Якщо вам здається, що ви потрапили в безвихідну ситуацію і не знаєте, що робити далі, то ваш талісман – кулон у формі скрипкового ключа. Він допоможе вам завжди виходити переможцем і ніколи не сумніватися в прийнятих рішеннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *