Народні прикмети на 12 серпня

Народна назва:

День Сили, Сила, Сілін день, Силуян.

Звичаї

З давніх часів в цю дату люди ходили в ліс і зрізали гілки осик, щоб потім зробити з них банні віники. Необхідно знати, що сушаться смороду окремо від інших віників, а їх використання може позбавити від багатьох хвороб і просто надати нових сил.

Ті, кого сильно турбують больові відчуття в ногах, можуть полегшити свої страждання. Для цього потрібно зірвати три листків лопуха з трьох різних кущів і прикласти до хворих кінцівок.

Вважається, що в Сілін день навіть самі слабкі люди знаходять богатирську силу і здатні багато і важко працювати, щоб увесь рік бути здоровими, активними, міцними, як фізично, так і духовно.

Молитви, звернені до святому Іванові Воїнові, згідно з народним повір’ям ям можуть відновити справедливість, якщо хто-то вас серйозно образив або у вашому житті сталося велике горе. Крім того, можна попросити, щоб вам повернулося вкрадене кіль-ті майно, адже після отслуженного молебню злодій повинен сам себе виявити.

Прикмети

  1. Якщо на горобиновий деревах багато ягід, то восени дощитиме, а взимку холодно.
  2. Відчули, що подув легкий вітерець, при цьому все небо щільно затягнуте низькими шаруватими хмарами – кілька діб дощ так і не почнеться.
  3. Вдень піднявся сильний поривчастий вітер – настає тиха погода без опадів.
  4. Якщо у вашому будинку живе кішка, то поспостерігайте за її поведінкою: тварина розляглося посеред кімнати, відкинувши хвіст в сторону, і заснуло або старанно вмивається, значить, буде тепло.
  5. На якійсь частині нічного неба зірки блищать яскравіше – незабаром з тієї сторони подме шквалистий вітер.
  6. Видалася погана і вітряна погода – через кілька днів почнуться затяжні дощі; тепла та суха – чекайте багатого врожаю грибів.
  7. Сильна гроза на Силуяна говорити про те, що осінь триватиме довше звичайного.
  8. Якщо перед світанком ви помітили мерехтіння зірок або вдень комахи ведуть себе дуже настирливо, то невдовзі піде дощ.

У цей день іменини святкують:

Агнія, Андроник, Аполлон, Валентин, Герман, Іван, Клара, Цибулі, Лукія, Максим, Олімп, Павло, Прокл.

Тлумачення снів 12 серпня

  • У сновидінні побачили собі товщі, ніж ви є насправді – в найближчому майбутньому вам вдасться отримати довгоочікувану прибуток; худіша – вас сильно засмутить прикра втрата.
  • Сон, у якому ви були вище або нижче свого реального зростання свідчить про те, що в дійсності ви схильні, відповідно, завищувати або занижувати власні здібності і таланти.

Талісмани

Якщо вам вдасться придбати собі кільце з будь-якого металу із зображенням троянди, то такий талісман вбереже вас від здійснення помилок і допоможе самореалізуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *