Народні прикмети на 11 червня

Народна назва:

Федосія, Феодосія, колосяниці, гречушница.

Звичаї

Вважається, що цей день багатий на страждання і всілякі біди і один коштує усіх понеділків року, тому деякі люди намагаються навіть не виходити на вулицю без особливої потреби і вже тим більше не працювати.

На Федосью-покровительку жита забороняється скакати по землі, так як в цей час їй особливо важко, так що в результаті з вами може статися лихо або на полях і містах не зародитися урожай.

Прикмети

 1. Якщо на дворі стоїть сильна спека, то можете не йти в ліс за боровиками – не знайдете жодного.
 2. Помітили, що рано вранці туман почав стелиться по поверхні води – буде стояти гарна і тепла погода.
 3. Після дощу піднявся вітер або з’єднання явилося сонце, яке почало білі світити і сильно піч до самого вечора – негода затягнеться ще на кілька днів.
 4. Колючки будяків перестали колотися або черемха «заплакала» – чекайте дощу.
 5. Побачили, що бджоли швидко літають і поспішають до своїх вуликів, значить, скоро піде дощ.
 6. Якщо весь день вітер дме, ближче до ночі посилюється, альо при цьому не змінює напрямок, то буде стояти дощова погода з короткочасними проясненнями.

У цей день іменини святкують:

Фаїна, Олександр, Андрій, Іван, Костянтин, Марія, Федот, Феодосія.

Тлумачення снів 11 червня

 • Сновидіння, в якому зі сну дерева були вирвані з коренем, віщує обман. Крім того вашим давнім планам не судилося втілитися в життя.
 • Примарилось, що ваше рідне місто чи якусь незнайому місцевість захопили вороги – незабаром ви зіткнетеся з неймовірною підлістю і лицемірством. Після такого сну постарайтеся не братися за нові справи.
 • Якщо у сні ви відчули гіркій присмак якихось ягід, то в реальності вас можуть образити чиїсь слова або необдумані дії; солодкий – вам запропонують взяти участь у завідомо провальний справі.
 • Сон, у якому ви побачили киплячий самовар, є попередженням: якщо найближчим часом не відпочити, то можна серйозно перенапружити і підірвати власне здоров’я. Якщо ж у сні він вже закипів, і все готово для чаювання, то є ймовірність, що наяву вам пощастить отримати невеликий прибуток.
 • Приснилося, що ви отримуєте якийсь лист у білому конверті – готуйтеся до того, що незабаром ви отримаєте вкрай неприємні звістки.
 • Жінки, які побачили в нічних мареннях сукню білого кольору, можуть перенести важке захворювання; чорного – велике розчарування.
 • Приснившіся таргани символізують майбутні фінансові труднощі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *