Народні прикмети на 12 червня

Народна назва:

Ісаакій-змійовик, зміїне свято.

Звичаї

Вважається, що на Ісаакія практично неможливо вилікуватися від укусу змії. Якщо не можна відмінити похід в ліс, то слід знайті вероніку і покласти її квіточки в свою взуття, крім того буде не зайвим взяти з собою палицю з ясена. Згідно з прикметами змії, починають застигати в заціпенінні і в результаті не нападають на людину.

Вагітним жінкам, у яких неодноразово спостерігалося завмирання плоду, опівночі необхідно піти до річки і викупатися в ній, читаючи при цьому спеціальний змова.

Можна провести обряд, згідно з яким ви обережете всіх членів своєї родини від ракових захворювань на дванадцять років. Для цього найстарший з родичів в 9 годин вечора повинен заговорити молоко, потім віднести його в парк або ліс і вилити під дерево.

Прикмети

  1. На сході і заході сонце світить ясно, що його не заступають хмари, а небо забарвлене в злотистий або ніжно-рожевий колір, значить, хороша погода протримається ще досить довго.
  2. Помітили, що з ранку на траві зовсім немає росі – ближче до ночі чекайте дощу.
  3. Рясно зацвіла шипшина – готуйтеся до того, що прийде дуже сувора морозна зима з частими завірюхами.
  4. Пізно ввечері почули гучну стрекотіння коників – буде сонячно і ясно.
  5. Якщо під час дощу качки і гуси не ховаються в укриття, а стояти, витягнувши свої шиї і піднявши голови вгору, значить, негода триватиме ще кілька днів.
  6. Примітили, що джмелі ведуть себе дуже неспокійно або фіалки зігнули свої стеблинки і закрили квітки – скоро почнеться дощ.
  7. Відвідуючи в цей день зоопарк, побачили, що білі ведмеді у своїх вольєрах не купаються у води, отже, через 2-3 доби настане похолодання. Якщо ж вони весело хлюпочуться, то чекайте потепління.
  8. Павуки почали плести нові павутини – незабаром погода кардинально зміниться.

У цей день іменини святкують:

Наталя, Іван, Іларіон, Ісаакій, Максим, Березня, Никанор, Яків.

Тлумачення снів 12 червня

Сновидіння, в якому фігурувало торнадо, свідчить про те, що в реальності вам доведеться змінити власні погляди на життя і перестати сподіватися на щасливий випадок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *