Народні прикмети на 11 грудня

Народна назва:

Степан, Федір, Іринархів день, птах-сойка.

Звичаї

Існує давнє повір’я, що сойка є покровителькою немовлят, тому якщо в цю дату вона прилетить до будинку, в якому з’єднання явився новонароджений, то його життя буде щасливим і благополучним.

У цей день прийнято гадати на гроші. Для цього чоловік повинен підійти до будь-якого колодязя і прислухатися до води. Якщо вона «мовчазна», зовсім не бє, то можете не сподіватися в наступному році на яку-небудь прибуток. Почули, що вона ніби дзвенить мелодійним звуком – вам пощастить підвищити свій рівень добробуту.

Якщо ви зайняті в сфері торгівлі, то можете поворожити на успіх. Рано вранці вийдіть на вулицю і киньте в сніг жменю найрізноманітніших монет, потім спробуйте їх знайті. Якщо першою ві знайшли монетку самого дрібного номіналу, то весь рік не варто чекати удачі.

Прикмети

  1. У печі або каміні дуже слабка тяга, значить, скоро погода зміниться на хмарну і сніжну. Помітили, що зола в них згасло швидше звичайного – найближчим часом суттєво потеплішає.
  2. Якщо домашня кішка стала на задні лапи і почала дряпати дерев’яна яні ніжки столів і стільців або дерти кігтями стіни, отже, очікується сильний вітер і заметіль.
  3. Несподівано почалася відлига – готуйтеся до затяжних холодів.
  4. Видався сухий, альо морозний дєньок – прийдуть жаркі та сухі літні місяці.

У цей день іменини святкують:

Андрій, Іван, Тимофій, Микола, Григорій, Данило, Іван, Костянтин, Павло, Сергій.

Тлумачення снів 11 грудня

Якщо в сні ви побачили півонії, то вас чекають захоплюючі пригоди; петрушку – остерігайтеся обману в нових любовних відносинах; базилік – вам належить зіткнутися з серйозними труднощами на роботі; розмарин – незабаром вас порадує нове знайомство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *