Народні прикмети на 12 грудня

Народна назва:

Парамон-зимовказівник, Парамонів день.

Звичаї

Існує традиція на Парамона позичати у друзів або сусідів які-небудь продукти, наприклад, сіль, хліб, яйця і т. д. Вважається, що тим самим ви знайдете удачу і везіння на цілий рік.

Тім, хто на своєму заміському ділянці будує лазня або сауну, необхідно забити цвях у саме нижня колода, що знаходиться із західного боку. Здавна вірили, що після таких маніпуляцій з вашої будівництвом нічого не станеться, а люди, які будуть в ній паритися, не підхоплять грибок та інші заразні хвороби.

Власники приватних будинків повинні рано вранці змести з дахів снігові шапки, але зробити це необхідно лише віником, а не лопатою, інакше вона швидко продірявиться.

Прикмети

  1. Зоря пофарбована в багряний колір, значить, скоро підніметься сильний вітер, і вдарять міцні морози.
  2. Якщо вранці небо набуло червонуватий відтінок, то в грудні очікується ясна погода; пішов сніг – чекайте частих хуртовин.
  3. Помітили, що дим з труб піднімається вгору стовпом – до морознім дня; стелиться по землі – до відлиги.
  4. Досі не випав сніг – до Миколи Чудотворця (19 грудня) протримається сильна холоднеча.
  5. Побачили, що зірки на нічному небі світять дуже білі, отже, наближаються холоду; тьмяно – невдовзі потепліє.
  6. У похмуру погоду з’єднання явився густий туман – протягом доби почнеться сильний снігопад.
  7. Якщо в цей день пішов сніг або навколо сонця з’єднання явився туманний круг, негода з хуртовинами протримається до самого Миколи Чудотворця (19 грудня).
  8. Небо затягнуло щільним шаром хмар – до похолодання.
  9. Хвойний ліс почав шуміти – незабаром температура повітря підніметься на кілька градусів.

У цей день іменини святкують:

Акакій, Данило, Денис, Іван, Микола, Ольга, Федір.

Тлумачення снів 12 грудня

Нічні мрії, в яких ви насолоджувалися видом квітучого жасмину і вдихали його аромат, вважаються сприятливим знаком – вам вдасться привернути увагу того, хто давно викликає у вас симпатію. Крім того, якщо у вас є честолюбні наміри просунутися по кар’єр єрних сходах, то вони неодмінно втіляться в життя.

Талісмани

Тим, кому довелося народитися в цю дату, слід обзавестися амулетом з аметиста або амазоніту. Перший камінь підходить людям, які потребують потужної захисту від конфліктів, негативної енергії і всіляких пороків; другий – недовірливим натурам, так як дарує впевненість у собі і власних силах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *