Народні прикмети на 13 грудня

Народна назва:

День Андрія Первозванного, Андрій осінній, гадальный, тиха вода.

Звичаї

В цю дату у незаміжніх дівчат існує звичай ворожити на майбутнього нареченого. Для цього необхідно поставити під ліжко миску з водою, а під подушку покласти дзеркало, ніж і чоловічу шапку. Вважається, що вночі вам має наснитися віщий сон, у якому ви зможете побачити свого судженого. Можна також зрізати гілки будь-якого фруктового дерева (краще, щоб це була яблуня) і поставити їх у воду. Якщо до Різдва на них з’єднання бути розпустилися листочки, то зовсім скоро якийсь юнак запропонує вам руку і серце.

Цей день ідеальний для тих, хто практикує проведення магічних ритуалів, лікувальних обрядів або ворожіння. Саме сьогодні вони будуть як ніколи результативними і правдивими.

Дівчата можуть загадати на багатого і привабливого чоловіка. Потрібно знайте саме маленьке віконце і кинути через нього монетки – чим більше їх буде, тим вдаліше виявиться ваш майбутній шлюб.

Прикмети

  1. Сніг не розтанув, значить, він пролежить ще 110 днів.
  2. Якщо домашня кішка старанно вилизує себе, миє мордочку лапою, то очікується ясна, альо морозна погода.
  3. Помітили, що полум’я в печі або каміні білі-червоного кольору – чекайте холодів; білого – відлига.
  4. Низькі хмари швидко пливуть – незабаром ударять морози.
  5. На вулиці ясно, альо дуже холодно, отже, буде врожайний рік.

У цей день іменини святкують:

Андрій, Аркадій.

Тлумачення снів 13 грудня

Побачений кипарис сімволізує майбутню смуток. Сновидіння, в якому було багато дерев, попереджує, що період душевного занепаду затягнеться надовго.

Талісмани

Якщо ви часто перебуваєте в засмучених почуттях, не бачите ніякого виходу зі сформованої ситуації і взагалі маєте вкрай песимістичний погляд на життя, то вам необхідно придбати амулет у вигляді астрологічного символу Меркурія. Подібний талісман не тільки дозволяє розширити межі сприйняття, але і допомагає побачити світлі моменти навіть у найважчих обставинах.

Людям, народженим 13 грудня, корисно носити обереги, виготовлені з карнеола (сердоліку) або лазуриту – мінералів, що приносять любов, захищають домашнє вогнище і дарують надію. Вважається, що ці камені здатні притягувати удачу, збільшувати добробут і вберігати від підступів недоброзичливців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *