Народні прикмети на 14 червня

Народна назва:

Устинів день, Устин і Харитон, брусничні губи.

Звичаї

Вважається, що саме в цей день можна назавжди позбавити себе від людей, які вам докучають. Для цього необхідно знайті вербу і відірвати у неї невеликий прутик, після чого увіткнути його між слідами, що належать особисто того, хто неприємний.

Забороняється споруджувати паркани і різноманітні огорожі, до того ж проводити будь-які сільськогосподарські роботи. Згідно з повір’ям ямі, ті, хто не послухався і порушив заборону, можуть постраждати в результаті сильної пожежі або втратити житло.

Зібралися в ліс за цілющими травами і рослинами (зараз вони набираються лікувальної сили) – постарайтеся не виривати їх з корінням, а зривати лише стебла і суцвіття, щоб на наступний рік вони могли знову зацвісти. Якщо ж вам ніяк не обійтися без кореня, то постарайтеся залишити в землі хоча б невелику його частину. Перед тим, як почати збір, варто зайти в ліс, поклонитися на чотири сторони і щиро, від чистого серця попросити вибачення у всіх, кого ви коли-небудь могли хоч чимось образити.

Ті, хто хотів здобути справжнє сімейне щастя, повинні весь день провести в компанії коханої людини.

Людям, народженим на Устина, протегує інжир. Найчастіше це дуже сильні особистості, володіють власним незалежною думкою, безліччю талантів і здатністю легко засвоювати великі обсяги нової інформації. Зазвичай перше враження про них не збігається з дійсною картиною, так як вони особливо не виділяються із загальної маси. Вони особливо цінують затишок, тепло і порядок, прагнуть до того, щоб все йшло за їх планом і часто відчувають розчарування, якщо щось йде не так, як їм хотілося б. Серед них не буває одинаків – оточення і спілкування для цих людей надзвичайно важливо.

Прикмети

 1. Якщо вранці на небі з’єднання явилася веселка або протягом дня оводи почали частіше кусати, то незабаром почнеться дощ.
 2. Павуки активно плетуть своє павутиння – це знак того, що погода змінюється.
 3. Помітили, що на водоймах і річках бобри всю ніч працюють, а жаби повилазили на берег або раптово вологий подув вітерець – чекайте ненастного дня.
 4. Зверніть увагу на те, як ведуть себе граки: якщо вони весело граються, то буде стояти гарна тепла погода; ходять по траві – дощова.
 5. У вечірній час лебеді почали голосно кричати – на наступний день настане негода.
 6. Вранці сонце світить тьмяно, значить, увечері йтиме дощ.
 7. Побачили, що небо стало хмуритися, а жовтці розкрилися – найближчим часом погода точно не зіпсується.
 8. Якщо після тривалого затишшя несподівано подув вологий і сильний, а павуки повернули свої голови до норах і активно займаються плетінням павутин, причому їх нитки розташовані дуже часто, то скоро почнеться дощ.
 9. В цей день оводи ведуть себе дуже грайливо і злітають досить висока – до самої ночі протримається тепло.
 10. Побачили на полях зацветающую жито – можете збиратися на риболовлю, адже з цього моменту почався хороший клювання коропа.
 11. Відчули, що вітер подув з західної сторони, значить, найближчим часом трохи похолодає, і, можливо, випадуть опади.

У цей день іменини святкують:

Валер’ян, Денис, Неон, Харитон, Юстин.

Тлумачення снів 14 червня

Приснилося, що ви п’ятому єте вино – вам належить випробувати гіркоту розчарування; ненавмисно його розлили – шлях, який ви виберете для себе, в підсумку виявиться помилковим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *