Народні прикмети на 15 квітня

Народна назва:

Тит, Тит-льодолом, Полікарп, бесхлебица, нестача їжі.

Звичаї

Деякі люди, які займаються торгівлею, до цих пір считают цей день знаковим і намагаються його відзначити з особливим розмахом і максимально весело, щоб наступний рік приніс великий прибуток.

Багато хто в цей день украй сприйнятливі і піддані всіляким навіюванням, тому не варто піддаватися на різного роду провокації, зберігати спокій і постаратися не конфліктувати.

Прикмети

  1. Якщо ви почули каркання чорного ворона, то будьте готові до великого нещастя; ворони – до негоди.
  2. У цей день можна дізнатися, наскільки теплим, а значити і врожайним буде літо. Для цього необхідно подивитися, потонувши чи крига в річці або залишився лежати великими брилами на березі. У першому випадку чекайте багатого врожаю і погожих літніх місяців.
  3. Рибалки, які вірять у народні прикмети, звертають увагу на ті, чи пішов на водоймах до цієї дати лід, так як від цього залежить майбутній улов.
  4. Якщо ворони на Полікарпа купаються в калюжах або грають в небесах, то зовсім скоро настане ясна сонячна погода.
  5. Помітили, що жайворонки літають високо в небі і при цьому дзвінко співають, а голуби воркують, значить, в найближчі дні буде стояти прекрасна погода.
  6. Побачили, як зграї галок і граків у ються у височині, а потім стрілою спрямовуються вниз – скоро почнеться дощ; сидять на дорогах – негода.
  7. Запримітили, що клином журавлі прямують на південь, весняні води дуже повільно течуть або на озерах досі не розтанув лід – належить неврожайний, прохолодний і дощовий рік.

У цей день іменини святкують:

Григорій, Юхим, Марія, Полікарп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *