Народні прикмети на 16 квітня

Народна назва:

Нікітін день, свято рибалок, частування водяного.

Звичаї

Постарайтеся нікому нічого не обіцяти, не перебуваючи в повній впевненості, що ви зумієте стримати дані слово. Навіть об’єднання єктивні обставини не повинні перешкодити вам зберегти репутацію чесного і відповідального людини.

Прикмети

 1. Спостережливі люди дивляться на Нікітін день, у скільки закривається мати-й-мачуха , так як вважається, що якщо це сталося в проміжку з 17 до 18 годин і при цьому світить сонце, то незабаром похолодає.
 2. Помітили, що у другій половині дня подув сильний вітер, значить, влітку можна очікувати багатого урожаю, проте, якщо він був північним, то буде багато дощів.
 3. Не варто сподіватися на щедрий улов, якщо на цю дату видався дощовий день.
 4. Відчули, що після першого грому стало набагато прохолодніше – літні місяці не порадують теплом.

У цей день іменини святкують:

Микита, Юлія, Ксенія, Марія, Феодосія.

Тлумачення снів 16 квітня

 • Неприємне сновидіння, в якому ви співали заупокійні молитви, навпаки, вважається передвісником довгого і щасливого життя в повній гармонії з собою і оточуючими.
 • Якщо уві сні ви грали на баяні якусь мелодію, то незабаром вам доведеться зіткнутися з сумними подіями.
 • Приснилося, що ви перебираєте зібрані в лісі або на власному городі ягоди, значить, найближчим часом вам судилося пролити чимало гірких сліз; курячі яйця – в реальності ви ризикуєте втратити друга, посварившись з ним абсолютно безглуздої причини.
 • Пригрезившийся докір, висловлений вами на чиюсь адресу, передрікає довгоочікувану подяку з боку людей, що займають досить високі посади.
 • У ваших нічних мареннях фігурував прокурор – наяву вас несподівано охопить незрозуміле почуття тривоги.
 • Сон, в якому до вас долинав чийсь хропіння, свідчить про ті, що ви дуже втомилися і потребу в повноцінному відпочинку, бажано на природі в колі своїх близьких.
 • Тім, хто носити ім’я Микита, сновидіння, в якому марилося баран, обіцяють незаслужений успіх і матеріальне благополуччя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *