Народні прикмети на 16 листопада

Народна назва:

Ганна холодна.

Прикмети і звичаї:

Існує повір’я: якщо сніг випав до того, як з дерев облетіла листя, то чекає важкий рік, крім того багато людей захворіє.

Вважається, що в цей день нечиста сила спускається на землю і розгулює вулицями, тому краще не виходити без особливої необхідності з дому, намагатися унікати людних місць, а дальні поїздкі перенести на іншу дату. Однак ворожіння і магічні ритуали щодо зняття псування, пристріту зараз проходять як ніколи успішно.

Прикмети

  1. Побачили, що на світанку зірки незвично білі мерехтять, значить, в найближчі дні очікується погода.
  2. Якщо вночі іній вкрив усе навколо, то незабаром потеплішає.
  3. Тонкі перисті хмари, що переходять у шаруваті, затягли все небо і закрили сонце або місяць щільними білими колами, віщують хмарність, крім того підніметься сильний вітер і може піти сніг.
  4. Дрова в печі або каміні погано розпалюються, шиплять і димлять – чекайте теплих днів; потріскують – морозов; сильно горять – бурю.
  5. Якщо в безвітряну погоду дим з труб стелитися по землі, то буде відлига; піднімається вгору – заморозки.
  6. Сніг ліг на підмерзлу землю – рік буде врожайним.
  7. Увечері вдарив сильний мороз, значить, зима буде досить м’якою і без великих перепадів температур.

У цей день іменини святкують:

Ганна, Георгій, Ілля, Світлана, Федір, Іван, Володимир, Олександр, Богдан, Павло, Сергій.

Тлумачення снів 16 листопада

  • Якщо у нічних мареннях вас обіймали дівчат привабливої зовнішності, то наяву вам доведеться пролити чимало сліз із-за власних помилок і необдуманих вчинків. Подібний сон, побачений на іменини, служити застереженням: ви ризикуєте перенапружити і заробити нервовий зрив або захворіти.
  • Сновидіння, в якому жінку цілує інша представниця прекрасної статі, пророкує зраду з боку близьких подруг.

Талісмани

Людям, які хочуть, щоб їм у всьому супроводжувала удача, слід придбати невеликий кулон або брелок з нефриту у вигляді дракона.

Ті, кому довелося народитися 16 листопада, зазвичай наділені масою талантів і називаються майстрами на всі руки, тому їм просто необхідний талісман з оніксу – мінералу, який не тільки дарує своєму власникові натхнення і рішучість, але і допомагає впоратися з недовірливістю, страхами і сумнівами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *