Народні прикмети на 17 листопада

Народна назва:

Веремій, Ярема, Никандр.

Звичаї

За давньою традицією тім, хто народився в цей день, краще залишатися вдома і не виходити на вулицю. Якщо ж є така необхідність, то попередньо слід прочитати будь-яку молитву, дивлячись на ікону.

17 листопада не варто запрошувати в гості навіть найближчих друзів і родичів. Вважається, що нечиста сила може помститися і влаштувати пожежу, розбити посуд або посварити людей між собою. Крім того, забороняється давати їм грошей у борг – у майбутньому можна збідніти або стати нещасною людиною.

Якщо чоловік схильний до пияцтва або зради, то його дружині необхідно будь-якими силами постаратися утримати його в колі сім’ї. Після цього він повинен забути про своє колишнє життя і стати вірним своїй дружині.

Тім, хто хоче захистити власний будинок від нечисті, слід насипати на підвіконня трохи ягід горобини або покласти туди невелику підкову.

Весілля, угоди, суди і навіть нові знайомства, що відбулися в цю дату, приречені на невдачу, тому краще їх заздалегідь перенести.

Прикмети

  1. Запримітили, що на небі з’єднання явилися хвилясті хмари, схожі на гребені хвиль морських, значить, найближчим часом погода погіршиться.
  2. Якщо ввечері зоря з зеленим відтінком – буде ясно й тепло.
  3. Вдень навколо сонця з’єднання явилися білі кола – наближається снігова буря.
  4. Якщо сніг випав на місяць, то він довго не пролежить і незабаром розтане.
  5. Здалеку дерева в лісі здаються чорними, значить, скоро буде відлига.

У цей день іменини святкують:

Іван, Семен, Федір, Євгена, Марія, Степан, Олександр, Микола.

Тлумачення снів 17 листопада

Побачений хміль свідчить про те, що наяву ви живете суцільними ілюзіями, так як не помічаєте лукавства з боку товаришів по службі. Якщо він снитися на початковому етапі роботи над якимось новим проектом, то найближчим часом вам доведеться істотно відкоригувати свої плани.

Талісмани

Якщо ви будете носити на своєму пальці кільце з порцеляни з зображенням квітки, то вам вдасться не тільки чудово справлятися з нервовими перенапруженнями, але і знайте прекрасне застосування своєї невгамовної енергії. Можливо, ви вирішите зайнятися якимсь видом спорту або танцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *