Народні прикмети на 17 вересня

Народна назва:

День Вавили, свято гострих вил, Неопалима Купина, луків день.

Звичаї

Люди, знайомі з магічними ритуалами, намагаються в цей день заговорити рідних, власний будинок або дачу від блискавок і пожеж. Жителі сільських місцевостей особливо уважно ставляться до того, як поводяться тварини і птахи. Наприклад, швидко бігають зайці чи низько літають зозулі віщують наближення пожежа.

Вважається, що в цю дату не слід подавати убогим і знедоленим, адже згідно доданнях під виглядом будь-якого мандрівника може ховатися стара лихоманка, тому ви можете накликати на себе хвороби і безгрошів’я на довгі роки.

Постарайтеся не ходити на Вавилов в гості – таким вчинком ви можете накликати на себе і своїх родичів велику біду.

Прикмети

  1. Помітили, що мурахи в лісі збудували великі мурашники, значить, очікується сувора морозна зима з частими хуртовинами і хуртовинами.
  2. Якщо після дощу земля дуже швидко висохла, то погана погода протримається ще довго.
  3. Протягом усього дня непогоже і дощитиме, значить, осінь видасться сухою та малохмарною.
  4. Дощ, який почався на світанку, закінчиться до полудня.
  5. Ті, хто має присадибні ділянки або городи, можна звернути увагу на те, якої товщини цибулиння: якщо вона товста, то наближається сувора морозна зима.
  6. Якщо хмари на небі вишикувалися в кілька ярусів, то найближчим часом погода буде мінливою з частими, але короткочасними дощами і подальшим похолоданням.

У цей день святкують іменини:

Іван, Павло, Юліан, Степан, Олена, Василь, Мойсей, Петро, ​​Григорій, Микола.

Тлумачення снів 17 вересня

  • Якщо в сновидінні було ясно і сонячно, то незабаром всі складнощі вирішаться самі собою, і ви зможете зітхнути з полегшенням.
  • Уві сні похмуро, значить, наяву вас чекають невдачі в особистому житті, але все це станеться лише тому, що ви нічого не робите для того, щоб змінити ситуацію в кращу сторону.

Талісмани

Тим, кому випало народитись в цю дату, необхідно мати амулет з флюориту, так як вважається, що він здатний не тільки відлякувати нечисту силу, а й захищати свого власника від негативного впливу оточуючих. Нестриманим людям стає простіше контролювати свої емоції, а жінки перестають нервувати через дрібниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *