Народні прикмети на 18 квітня

Народна назва:

Федора, Федора-анемона, Федул.

Звичаї

В цей день з великим побоюванням відносяться до птахів, так як вважається, що вони несуть на своїх крилах великі біди або навіть чиїсь смерті, тому наглухо закривають вікна, щоб пернаті не змогли потрапити в будинок. Взагалі ж, в інші дні місяця прийнято, навпаки, розкривати їх навстіж, провітрювати свої будинки і навіть влаштовувати протяги, видувають весь негатив.

Для жінок, які захоплюються рукоділлям або шиттям, ця дата найбільш сприятлива. Крім того можна почати навчання, але не обов’язково для цього відвідувати якісь гуртки чи курси – займіться самонавчанням, почніть читати спеціалізовану літературу та посібники.

18 квітня неодмінно варто стежити за вимовленими словами, бо ті, що ви сказали вголос, може негативно відбитися на оточуючих вас людей.

Прийнято вважати, що саме в цей день зима остаточно йде, причому не має значення, яким він був – дощовим або сонячним.

Прикмети

  1. Якщо вдень варто тепло, але ближче до ночі воно спадає і стає прохолодно, то гарна сонячна погода протримається дуже довго.
  2. На цю дату забороняється плювати у відкрите вікно, викидати з нього будь-яке сміття, в тому числі сигаретні недопалки.
  3. ·Птахи ведуть себе тихо, не співають і не воркують, значить, в найближчі дні вас порадує сонце і тепло.

У цей день іменини святкують:

Георгій, Марко, Платон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *