Народні прикмети на 19 квітня

Народна назва:

Євтихій, Єрема.

Звичаї та прикмети

На вас може раптово напасти жура – ви почнете шкодувати про те, що не встигли зробити або ніколи не вдасться втілити в життя. Постарайтеся проаналізувати колишні помилки і витягти з них уроки на майбутнє.

  1. Тім, хто турбується про свій майбутній урожай, слід звернути увагу на те, який вітер дме в цей день – якщо сильний, то рік буде неврожайним.
  2. Помітили, що прилетіли, качки влаштували свої гнізда там, де багато води, – належить і жарке посушливе літо. Якщо ж вони повернулися відгодованими, то ще довго не варто чекати настання тепла.
  3. Вранці з’єднання явився густий туман – до кінця місяця простоїть суха погода.
  4. Побачили, що вороняче гніздо знаходиться високо на дереві, значити, річка неодмінно вийде з берегів і затопити прилеглі будинки.

У цей день іменини святкують:

Григорій, Петро, Прохор, Іван, Севастян, Павло

Тлумачення снів 19 квітня

  • Сновидіння, в якому вам прийшла зима і засніжені дерева, свідчить про те, що в дійсності ви не в силах розкрити закладений у вас потенціал і продемонструвати оточуючим, тому страждаєте. З цієї причини страждають і ваші особисті взаємини з коханою людиною.
  • Приснилося, що настала рання осінь, дерева вкрилися льодом, а квіти зів’яли – ймовірно, в даний момент ваші романтичні відносини втратили колишню пристрасть і зараз поступово починають згасати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *