Народні прикмети на 20 квітня

Народна назва:

Килина, Акулінін день.

Звичаї

Саме 20 квітня ідеально підходить для того, щоб одружитися, але лише в тому разі, коли шлюб по взаємній любові, а не з розрахунку. Весілля неодмінно буде веселої і гомінкої, так що кличте побільше гостей і не скупіться на частування – вас щедро нагородять своїми подарунками запрошені.

Не варто виглядати з вікон, але виходити на вулицю, навпаки, вітається, так як природа підказує, чого чекати далі.

Задумайтеся про те, чи не пора змінити імідж, наприклад, придбати новий одяг або відвідати перукарню. Не бійтеся змінюватися і приміряти на себе різні, нехай навіть самі сміливі образи.

Прикмети

  1. Якщо цей день видався сонячним, але одночасно морозним, то літо та осінь подарують багатий урожай.
  2. Вранці пройшов рясний дощ, а після нього ви почули гуркіт грому, значить, майбутні дні будуть ясними і теплими. Ранковий грім без дощу віщує вечірній негода.
  3. Грибники і ягідники звертали увагу на ті, яка видасться ніч. Багато зірок і ясне небо – влітку можна йти в ліс, щоб запасатися на всю зиму.
  4. Люди, залежні від метеорологічних умов, можуть спостерігати за природними явищами. Вважається, що повільне зниження атмосферного тиску і зміна напрямку вітру в бік Північно-Заходу є провісниками дощу.

У цей день іменини святкують:

Георгій, Данило, Петро, Євдокія.

Тлумачення снів 20 квітня

  • Сновидіння, в яких жінка побачила себе вагітною, віщують їй неприємну несподіванку. Можливо, хтось повідомить їй погану новину чи раптово помре близький друг.
  • Якщо вона уві сні народила немовля, то в реальності її сильно засмутить прикра втрата.
  • Уві сні фігурувало велика кількість маленьких дітей – незабаром хтось вас здивує і навіть збентежило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *