Народні прикмети на 21 квітня

Народна назва:

Родіон, Родіон-ревучі води, Руф.

Звичаї

Будьте в цей день гранично щирими, добросердими і відкритими, постарайтеся нікого не обманювати, але і самі не вірте брехунам і тим, хто схильний лицемірити заради власної вигоди.

Можете сміливо зав’язувати нові знайомства і налагоджувати ділові зв’язки, до того ж не варто сумніватися в чиїхось обіцянки, адже 21 квітня вони є самими щирими і неодмінно будуть виконані.

Від того, як зустрінуться Сонце і Місяць, залежить і подальша погода, адже за переказами вони розійшлися з першими морозами і більше ніколи не зустрічалися. Тому ясне сонце вважається добрим знаком і передвісником тепла.

Вважається, що 21 квітня вода з ополонок володіє цілющими властивостями, тому її можна не кип’ятити і пити прямо звідти. Навіть людям з хворим і запалених горлом, дозволяється робити кілька ковтків, попередньо зігрівши воду в своїх руках.

Прикмети

  1. Якщо вам здалося, що сутінки коротше, ніж повинні бути, то найближчим часом встановиться гарна погода протримається ще довгі дні.
  2. Запримітили, що у місяця червонуватий відтінок – разом з теплом прийде і гроза.
  3. Найбільш спостережливі люди намагаються подивитися, як перед сном сідають на карнизах і дахах ворони. Якщо вони сидять, повернувшись дзьобами в різні сторони, то ніч буде теплою і безвітряної.
  4. По небу пливуть перисті або купчасті хмари – найближчим часом дощ точно не піде.
  5. Видався сонячний погожий день, значить, зовсім скоро прийде літо, а сприятлива погода протримається до пізньої осені.
  6. Якщо ввечері на Родіона було тепло, а вночі безвітряно, то літні місяці порадують спекою і відсутністю дощів, зате туманне ранок віщує абсолютно протилежне.

У цей день іменини святкують:

Родіон, Фелікс, Іван, Яків.

Тлумачення снів 21 квітня

Якщо уві сні ви були абсолютно божевільні і не розуміли, що відбувається навколо, то в найближчому майбутньому хтось спробує перешкодити того, щоб вам вдалося успішно завершити розпочату справу.

У нічних мареннях ви побачили власне обличчя, але при цьому воно було сильно понівечене або навіть спотворене до невпізнання, значити, своїми необдуманими вчинками ви витворили в очах оточуючих невірне і вкрай відразливе уявлення про собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *