Народні прикмети на 18 вересня

Народна назва:

Захар, Захар, Опанас, Раїса, кумохі осіння.

Звичаї

З давніх-давен в цей день належить забиратися в своєму будинку, а потім паритися в лазні чи сауні березовим віником. Вважається, що таким чином ви можете знайти міцне здоров’я на цілий рік. Однак забороняється прати білизну, так як, навпаки, можна накликати на себе хворобу.

Якщо вірити народним повір’ям, то 18 вересня – дуже нещасливий день, але ворожіння і пророкування на нього зазвичай виявляються правдивими, особливо, що стосуються майбутнього одруження або сімейного життя.

Хворим людям слід 18 вересня зловити павука, покласти його в горіхову шкаралупу і обернути її тканиною, потім повісити її на шию. Подібний оберіг повинен «огорнути своєю павутиною» все нездужання і не дати їм дістатися до людини.

Щоб вилікувати маленьку дитину, необхідно покласти в його ліжко саморобну ляльку без обличчя – вона перетягне на себе всі хвороби, і незабаром він почне відчувати себе набагато краще.

Тих, хто народився в цю дату, часто наділяють надприродними здібностями, тому вони спочатку захищені від злих духів і всіляких хвороб. Крім того вони не в силах всидіти вдома, тому знаходяться в постійних роз’їздах, прагнучи до подорожей.

Прикмети

  1. Якщо до сходу сонця на небі з’явилися хмари червоного кольору, то скоро підніметься сильний вітер і піде дощ.
  2. Після тривалої негоди хмарність початку розсіюватися, значить, буде ясна і суха погода.
  3. На горобині дуже багато ягід – осінні місяці очікуються дощовими і похмурими.
  4. Помітили на деревах пожовклу листя, значить, осінь настане раніше покладеного терміну, а зима буде морозною і хуртовинну.

У цей день святкують іменини:

Захар, Гліб, Максим, Давид, Федір, Єлизавета, Іраїда, Раїса, Юхим, Опанас.

Тлумачення снів 18 вересня

  • Сновидіння, в якому вам привидівся чорний лебідь, віщує нові приємні знайомства і обіцяє велику удачу. Крім того ви зумієте позбутися давніх заздрісників і недоброзичливців.
  • Якщо уві сні ви побачили волошкове поле, то знайте, що ваші погляди на ситуацію, що склалася вкрай наївні.
  • У нічних мріях зривали волошки і робили з них букет, значить, найближчим часом ви ризикуєте зробити велику помилку, яку згодом буде дуже складно виправити.

Талісмани

Хорошим талісманом і оберегом може стати прикраса з чорного перлів, особливо, для жінок з ім’ям Раїса. Воно не тільки розвине наявні якості, що дрімають в вас, але і додасть енергії і сил, до того ж захистить від негативного впливу з боку недоброзичливців або заздрісників.

Люди, народжені в Захар’єв день, можуть виготовити собі амулет з амазоніту – каменю, покликаного оберігати свого власника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *