Народні прикмети на 19 липня

Народна назва:

Сисоїв день, Сисой та Веремій.

Звичаї

Вважається, що той, хто в цей день пройшовся по ранковій росі, знайде міцне здоров’я та на протязі всього року не буде хворіти. Крім того можна зробити приворот, вставши босими ногами на траву і прочитавши спеціальний змова.

На Сисоєв жінкам не слід спускатися в підвал, так як згідно з народними прикметами там живе злий дух-подполянник, який агресивно налаштований до людей і може потягти їх з собою. Найбільше він не любить молодих дівчат, так як вони мають веселою вдачею, але при цьому побоюється міцних і сильних чоловіків.

Якщо в цю дату мати виголосить прокляття на адресу власної дочки, то її доля буде незавидною.

Тим, хто хоче побачити домовика, необхідно спуститися в підвал, встати на третю сходинку і нагнутися таким чином, щоб голова була між ніг. Однак, варто знати, що спілкуватися з ним ні в якому разі не можна. Якщо він раптом здався, то відразу ж вибігайте наверх і ні в якому разі не дивіться на нього.

Постарайтеся протягом всього дня не поспішати, щоб згодом справа, якою ви займаєтеся, не завершилося невдачею або прикрим провалом. Виникла якась проблема – не поспішайте її вирішити, адже зовсім скоро вона вирішиться сама собою.

З давніх часів прийнято вважати, що люди, народжені 19 липня, приречені на монотонне і нудне життя. Їм судилося плисти за течією і задовольнятися мінімумом.

Прикмети

  1. Відчули, що ближче до вечора потепліло або вночі на небі з’явився зеленуватий місяць, значить, скоро почнеться дощ.
  2. Ті, хто тримає домашню птицю, можуть спостерігати за її поведінкою: якщо гуси, переходячи через міст, почали плескати крилами, намагаючись злетіти, значить, наближається негода.
  3. На кущах малини занадто багато ягід – гряде морозна зима.
  4. Помітили, що після дощу стало тепло, і від землі пішов пар – опади продовжать випадати ще кілька днів.
  5. Якщо рано вранці квітки нагідок розгорнулися, то належить ясний і сонячний день.

У цей день іменини святкують:

Уляна, Анатолій, Антон, Аполлон, Архип, Онисим, Валентин, Василь, Віктор, Інокентій, Лук’ян, Марфа, Фелікс, Филимон.

Тлумачення снів 19 липня

  • У сновидінні ви побачили квітка лотоса, то незабаром вас охопить відчуття всеохоплюючого щастя. Сон, у якому на вас було надіто намисто з цих кольорів, обіцяє успіх, однак вона буде короткочасною.
  • Якщо зі сну лотоси були білого кольору, то вас очікують приємні знайомства з цікавими людьми; рожевого – вам пощастить отримати довгоочікувану прибуток.

Талісмани

Тим, кого залишила удача і хто хоче знову стати успішною людиною, потрібно обзавестися талісманів у вигляді квітки лотоса, причому, не має значення, з якого матеріалу він буде виготовлений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code