Народні прикмети на 20 липня

Народна назва:

Фома Малеїн, Фома і Єфросинія, чорничник, зажинки.

Звичаї

В цю дату дуб наділяється цілющими властивостями, тому з його гілок можна робити банні віники. Якщо ж лазні немає, то достатньо просто посидіти під деревом – ви відчуєте, як ваші сили поступово відновлюються. Згідно з прикметами, будинок, окуренный димом від дубового листя, захищає його від пожежі.

З давніх часів у цей день заборонено купатися, так як народні перекази свідчать, що водяний дуже розгніваний і може потягти людини до себе на дно.

Вважається, що на Хому першим збір урожаю повинен почати іменинник – тоді весь рік буде родючим.

Придивляються до поведінки домашніх корів: якщо вони посилено обнюхують своїх господарів, то наближається біда: людина може тяжко захворіти або навіть померти.

Існує повір’я, згідно з яким якщо у цей день зловити красиву метелика і 40 разів прочитати молитву «Отче наш», то всі хвороби відступлять.

Прикмети кажуть, що 20-го липня, випало на п’ятницю, забороняється прати білизну, в іншому випадку ви прирікаєте себе на злидні.

Люди, народжені на Хому, часто відрізняються надмірною лінню, але при цьому здатні стати справжніми багатіями, не докладаючи особливих зусиль.

Прикмети

  1. Якщо в цей день пішов дощ, то він триватиме 7 тижнів, а урожай буде поганим або зовсім весь згниє.
  2. Рано вранці мокриця розпустилася і залишилася такою до самого вечора чекайте хорошу погоду.
  3. Помітили, що у середині дня небо почало мутніти і побіліло, значить, наближається негода.
  4. Павуки з особливою ретельністю стали плести свої павутини – спекотна посушлива погода протримається ще дуже довго.
  5. Побачили, що на листках лободи з’явилися крапельки вологи – скоро піде дощ.
  6. Якщо ви помітили, що після тривалої негоди від великих хмар почали відділятися маленькі, причому, вони тут же тане, то незабаром погода покращиться.

У цей день іменини святкують:

Акакій, Васса, Герман, Євдокія, Євстафій, Єфросинія, Лазар, Лук’ян, Полікарп, Хома.

Тлумачення снів 20 липня

  • Якщо в сновидінні ви літали, як птах, то наяву вам пощастить звільнитися від усіх проблем; падали з величезної висоти – вас очікує стресова ситуація, так що постарайтеся заздалегідь морально підготуватися до неї і не втрачайте оптимізму.
  • Сон, у якому ви дивилися на землю зверху, свідчить про те, що наяву ви надто переоцінюєте власні сили.
  • Побачили в нічних мареннях братки – ви будете не тільки самою щасливою, але і успішною особистістю. Якщо уві сні ви їх зривали, то хтось із близьких знайомих втратить до вас довіру.

Талісмани

Хочете знайти щастя в любові – купите обручку з кераміки із зображеними на ньому братиками. Вирушаючи на побачення з вподобаним людиною, неодмінно надягайте його на свій палець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code