Народні прикмети на 20 грудня

Народна назва:

Ніл Столбенський, Амвросій.

Звичаї

Незаміжнім дівчатам слід присвятити весь день шиття і рукоділля, однак, попередньо потрібно відвідати церкви і помолитися. Тим, у кого немає такої можливості, можна просто перед качаном роботи кілька разів вимовити будь-яку молитву.

Прикмети

  1. Якщо сніг щільний і мокрій, то видасться дощове літо; легкий і сухий – посушливе.
  2. Помітили, що навколо сонячного диска з’єднання явився туманний круг, отже, очікується завірюха.
  3. Відчули, що подув поривчастий західний вітер – до затяжних холодів.
  4. Примітили, що домашня кішка п’є є багато води – найближчим часом суттєво похолодає.
  5. Сонце зайшло за хмари – скоро почнеться снігопад.

У цей день іменини святкують:

Антон, Григорій, Іван, Гнат, Лев, Павло, Петро, Михайло, Сергій.

Тлумачення снів 20 грудня

  • Побачена уві сні новорічні іграшки віщують сновидінню приємний сюрприз. Якщо вони були розбиті, то ваші плани залишаться нереалізованими.
  • Приснилося, що прикрашаєте ялинку – найближчим часом вас чекає знайомство з приємною людиною, яка згодом може перерости в бурхливий роман.
  • Якщо вам пригрезились електричні гірлянди, то знайте, що вашим бажанням судилося збутися; мішура – щось дуже сильно вас розчарує; палаючі свічки – вам пощастить знайте свою справжню любов; згаслі – ви ризикуєте серйозно посваритися з кимось із близьких.

Талісмани

Вважається, що чоловіки, народжені в цю дату, часто є майстрами на всі руки, а жінки – прекрасними рукодільницями. Щоб не розгубити свої природні таланти, їм варто носити амулети з чорного агата або сердоліку. Перший камінь призначений для позбавлення від нервового напруження, тому людям, схильним до частих нападів агресії, необхідно просто взяти цей мінерал в руки і кілька хвилин подивитися на нього. Подібними властивостями володіє і сердолік, але він більше підходить тим, хто відрізняється тонкістю душевної організації, надмірною чутливістю і вразливістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *